Narzissendorf Zloam
18 Atsiliepimų skaičius:
100 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 1 800 m |
| Žemiausias taškas: | 850 m |
| Kurorto aukštis: | 659 m |
| Iš viso keltuvų: | 8 |
| Didelė gondola: | 1 |
| Krėsliniai keltuvai: | 2 |
| Bugelinis keltuvas: | 5 |
| Iš viso trasų: | 34 km |
|
Trasos:
|
21 km |
|
Trasos:
|
12 km |
|
Trasos:
|
1 km |
Orai & Sniego gylis Bad Aussee
| Sniego gylis slėnyje: n.d. | Veikiantys slidinėjimo keltuvai: 0 / 8 |
| Sniego gylis ant kalno: n.d. | Atidarytos trasos (km): 0 / 34 |
| Paskutinį kartą sniegas iškrito: n.d. | Rogučių trasa atidaryta: n.d. |
| Sniego būklė: n.d. | Snowpark atidarytas: n.d. |
| Žiemos žygių takai: n.d. | Nusileidimas į slėnį atidarytas: Ne |
Sniego gylis
Orų prognozė
|
Šiandien
26-05-01 |
Rytoj
26-05-02 |
Sk.
26-05-03 |
Pr.
26-05-04 |
|
|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | ||||
| Min. / Maks. Temp. | -3 / 10 °C | 2 / 16 °C | 6 / 17 °C | 7 / 15 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 13 h | 14 h | 14 h | 5 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 400 m | 3 000 m | 2 300 m | 2 600 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 1 °C | 7 °C | 5 °C | 3 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 15 km/val. | 15 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 300 m | 2 200 m | 2 400 m | 2 600 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 6 °C | 14 °C | 10 °C | 7 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 15 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 800 m | 2 800 m | 3 000 m | 3 000 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 10 °C | 16 °C | 11 °C | 8 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. | 15 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 000 m | 3 100 m | 2 300 m | 2 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 9 °C | 14 °C | 9 °C | 7 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 800 m | 2 600 m | 2 600 m | 2 600 m |
|
Šiandien
26-05-01 |
Rytoj
26-05-02 |
Sk.
26-05-03 |
Pr.
26-05-04 |
|
|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | ||||
| Min. / Maks. Temp. | 1 / 20 °C | 4 / 26 °C | 7 / 27 °C | 9 / 24 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 12 h | 14 h | 14 h | 5 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 400 m | 2 900 m | 2 200 m | 2 600 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 5 °C | 17 °C | 14 °C | 7 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 300 m | 2 300 m | 2 400 m | 2 600 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 8 °C | 23 °C | 19 °C | 10 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 800 m | 2 800 m | 3 000 m | 3 000 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 11 °C | 25 °C | 20 °C | 12 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 000 m | 3 100 m | 2 300 m | 2 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 11 °C | 22 °C | 18 °C | 11 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 800 m | 2 600 m | 2 600 m | 2 600 m |
Klimatas
- Saulės valandos (Ø)
- Sniegas (cm)
- Dienos, kai sninga
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geg. | Birž. | Liep. | Rugpj. | Rugsėj. | Spal. | Lapkr. | Gruod. | Saus. | Vas. | Kov. | Bal. |
| 5 h | 10 h | 6 h | 8 h | 6 h | 4 h | 5 h | 5 h | 4 h | 3 h | 5 h | 6 h |
| 37 | 0 | 0 | 0 | 5 | 81 | 66 | 20 | 52 | 99 | 67 | 16 |
| 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 8 | 4 | 9 | 13 | 8 | 3 |
Duomenų apie orą šaltinis: © GeoSphere Austria
Duomenų apie sniegą šaltinis: Skiresort



