Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Bad Goisern

99 Atsiliepimų skaičius:

89 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 7,8
Slidinėjimo zona 8,5
Informacija apie slidinėjimo zoną
Dachstein West
Aukščiausias taškas: 2 100 m
Žemiausias taškas: 780 m
Kurorto aukštis: 504 m
Iš viso keltuvų: 57
Bugelinis keltuvas: 35
Krėsliniai keltuvai: 11
Didelė gondola: 11
Iš viso trasų: 131 km
Trasos:
44 km
Trasos:
80 km
Trasos:
7 km
Ski routes: 40 km

Slidinėjimo kelionės Bad Goisern - slidinėjimo malonumas, poilsis ir kultūra!

Bad Goisern

Kurortas Bad Goisern yra apie 500 m aukštyje gražioje Aukštutinėje Austrijoje, Salzkammergut. Šiaurėje jis ribojasi su garsiąja „Kaiserstadt“ Bad Ischl. 19 amžiuje čia vasaros mėnesiais reguliariai apsistodavo imperatorius Franz Joseph I.

Apsuptas šios istorinės vietos, įspūdingų kalnų ir pietuose esančio ežero „Hallstättersee“, Bad Goisern siūlo nepamirštamą įspūdį. Šeimos ir visi, kuriems reikia ramybės ir poilsio, bus sužavėti. Šaiurės sporto šaką mėgtsantys taip pat turės ką veikti, nes čia galima rasti tikrą lygumų slidinėjimo rojų. Tie, kuriems labiau patinka Ski Alpin, geros sąlygos yra sudarytos už maždaug 20 km esančioje slidinėjimo zonoje „Dachstein-West“.

Dachstein Salzkammergut

Vidinis Salzkammergut, taip pat vadinamas Dachsteiner Salzkammergut, yra istorinė ir vaizdinga kultūrinė vieta prie šiaurinio Alpių krašto, kuri driekiasi aplink Dachstein masyvą nuo Bad Ischl šiaurėje iki Schladming pietuose ir nuo Abtenau vakaruose iki Bad Mitterndorf rytuose. Salzkammergut yra federalinėse žemėse – Aukštutinė Austrija, Steiermark ir Zalcburge. Dachsteiner Salzkammergut didžiausia dalis yra Aukštutinėje Austrijoje.

Dachstein masyve yra gausu druskos, kuri regionui jau 14 amžiuje suteikė pasaulyje svarbią prasmę. Be to, regione buvo rasti svarbūs archeologiniai radiniai. Unikali gamtos erdvė sąveikoje su istoriškai svarbiu kultūriniu kraštovaizdžiu 1997 m. buvo UNESCO paskelbtas pasaulio gamtos ir kultūros paveldu. Druskos kasyklos ir pasaulio gamtos paveldo regiono panorama šiandien yra svarbus turistinis objektas, taip pat kaip įvairios žiemos sporto galimybės prie Dachstein masyvo.

Atvykimas Bad Goisern

  • Traukinys: Bad Goisern (kurorte), Steeg-Gosau (apie 5 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 75 km), Miunchenas (apie 250 km), Insbrukas (apie 260 km)

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais