Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Bad Häring

279 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,6
Slidinėjimo zona 9,2
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
skiarea_name
Aukščiausias taškas: 1 869 m
Žemiausias taškas: 620 m
Kurorto aukštis: 650 m
Iš viso keltuvų: 82
Bugelinis keltuvas: 32
Krėsliniai keltuvai: 33
Didelė gondola: 17
Iš viso trasų: 270 km
Trasos:
114 km
Trasos:
120 km
Trasos:
36 km

Slidinėjimo kelionės Bad Häring - imperatoriškas slidinėjimo malonumas!

Bad Häring

Bad Häring, pirmasis Tirolio kurortas, įsikūręs saulėtoje plynaukštėje 650 m virš Inn slėnio. Pačiam kaimeliui būdingas tipiškas tirolio žavesys: gražūs namai, nedidelė bažnyčia ir rami turgaus aikštė. Beveik 1600 m aukščio Pelveno kalno papėdėje įsikūrusi savivaldybė visų pirma žavi svajinga panorama, kuri taip pat kviečia į aktyvias atostogas. Bad Häring savivaldybė pelnė gerą reputaciją kaip gerbiamas kurortas, todėl čia taip pat galima atsipalaiduoti ir pasinaudoti gausiais SPA pasiūlymais. Šiose apylinkėse žiemos žygių mėgėjai, lygumų slidinėtoja ir, žinoma, slidininkai suras tai ko jiems reikia. SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental siūlo daugybę slidinėjimo trasų ir kasmet į regioną pritraukia daugybę turistų. Be to, už slidinėjimo trasų ribų čia yra siūloma ne tik slidinėjimas rogutėmis ar aištokas, bet ir daug kitų pramogų.

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental

Wilden Kaisers kalnyno apylinkės yra pačioje Kicbiūhelio Alpių širdyje, SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental yra viena didžiausių ir moderniausių slidininėjimo zonų pasaulyje. Ji apima slidinėjimo zonas Brixen im Thale, Kelchsau, Ellmau, Going, Hopfgarten, Itter, Söll, Westendorf, Wörgl, Kirchbichl, Bad Häring ir Scheffau. Kadangi čia yra sniego gaminimo įranga, sniegas garantuotas beveik visada. 270 km trasos, 82 traukinių ir keltuvų, platus laisvalaikio pramogų pasirinkimas, daugiau nei 80 restoranų bei Apres Ski vietinių užeigų jums siūlo beveik neribotas linksmybes ir pramogas. Kurortas SkiWelt jau ne kartą buvo išrinktas vienu geriausiu slidinėjimo kurortu pasaulyje! Jūs turite galimybę praplėsti slidinėjimo abonemento galimybes ir pasirinkti Super Ski Card, kuris jums užtikrina malonumą naudojantis 2815 km nusidriekusiomis trasomis, esančiomis 22 slidinėjimo regionuose!

Atvykimas Bad Häring

  • Traukinys: Kirchbichl (apie 3 km), Wörgl (apie 6 km), Kufstein (apie 15 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 75 km), Zalcburgas (apie 115 km), Miunchenas (apie 140 km)

Apgyvendinimas Bad Häring

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Bad Häring

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais