Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Bad Hofgastein

913 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 9,0
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Gastein
Aukščiausias taškas: 2 686 m
Žemiausias taškas: 850 m
Kurorto aukštis: 857 m
Iš viso keltuvų: 43
Bugelinis keltuvas: 13
Krėsliniai keltuvai: 16
Didelė gondola: 14
Iš viso trasų: 177 km
Trasos:
66 km
Trasos:
103 km
Trasos:
8 km
Ski routes: 21 km

Slidinėjimo kelionės Bad Hofgastein - kalnai ir sveikata!

Bad Hofgastein

Bad Hofgastein (857 m) yra plačiausiame slėnio viduryje. Istorinis miesto centras su populiaria pėsčiųjų zona siūlo apsipirkimo galimybes, kavines bei tradicinius viešbučius. Jie žada ne tik puikų svetingumą, bet ir terminius baseinus. Bad Hofgastein ypač išsiskiria dėl didelio viešojo terminio baseino „Alpentherme“, esančio miesto centre: „relax world“, „family world“, „sauna world“, „ladys world“ ir du unikalūs terminio vandens baseinai laukia jūsų apsilankymo čia. Didelis sportinių ir laisvalaikio pramogų pasirinkimas papildo pasiūlymus.

Nepriklausomai nuo to, ar žiemą slidinėjate geriausiai prižiūrėtomis slidinėjimo trasomis, ar išdrįstate keliauti laisviau ir mėgautis kvapą gniaužiančiu žiemos peizažu - Bad Hofgastein turi kažką kiekvienam. Patirkite svarbiausius sportinius įvykius, gamtos grožį, mėgaukitės kultūra ir papročiais. Visi ingredientai sėkmingoms atostogoms. Daugybėje restoranų, kavinių ir viešbučių galėsite pasimėgauti vietiniais ir regioniniais produktais. Jei ieškote tiek atsipalaidavimo, tiek žiemos sporto, tuomet Bad Hofgastein yra kaip tik jums.

Gasteinertal - Ski amadé

Gasteinertal slėnis yra Zalcburgo žemės širdyje ir priklauso didžiausiems ir gražiausiems federalinės žemės slidinėjimo regionams. Žavūs Belle Époque pastatai, kurie primena imperijos erą, gražūs kurortai su viliojančiu charakteriu, šviežias oras ir terminiai vandenys. Daug viešbučių su terminiais baseinais ir SPA, du dideli terminiai baseinai pasirūpina, kad ten apsilankę gerai pailsėtumėte. Apres Ski fanai čia taip taip turės ką veikti: daug užeigų, diskotekų ir barų suteikia galimybę praleisti naktį linksmai. Iš viso keturiose slidinėjimo zonose (iki 2.686 metrų) tiek profesionalai, tiek pradedantieji atras sau tinkamą nusileidimą su pakankamai sniego.

Atvykimas Bad Hofgastein

  • Traukinys: Bad Hofgastein (vietovėje), Zell am See (apie 40 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 90 km), Insbrukas (apie 190 km), Klagenfurt (apie 215 km)

Apgyvendinimas Bad Hofgastein

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Bad Hofgastein

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...