Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Bad Kleinkirchheim

155 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 8,5
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Bad Kleinkirchheim - St. Oswald
Aukščiausias taškas: 2 055 m
Žemiausias taškas: 1 100 m
Kurorto aukštis: 1 087 m
Iš viso keltuvų: 24
Bugelinis keltuvas: 13
Krėsliniai keltuvai: 7
Didelė gondola: 4
Iš viso trasų: 103 km
Trasos:
18 km
Trasos:
77 km
Trasos:
8 km

Slidinėjimo kelionės Bad Kleinkirchheim - slidinėjimo sportas ir SPA!

Bad Kleinkirchheim

Vidury Gurktal Alpių slėnio vagos, tarp viršutinio Gurktal slėnio ir ežero Millstätter See, maždaug 1100 m aukštyje, yra gyvybingas kaimelis Bad Kleinkirchheim šalia kaimynystėje esančio kuklaus kaimelio St. Oswald. Bad Kleinkirchheim yra žinomas ne tik kaip gydykla ir SPA, bet ir yra vienas populiariausių Austrijos žiemos sporto kurortų. Jau nuo 1978 m. čia vyksta FIS pasaulio slidinėjimo varžybos. Pasimėgaukite atpalaiduojančiomis atostogomis gražioje gamtoje ir paskanaukite kulinarinių patiekalų regioniniuose „Gasthäuse“.

Mėgaukitės aplinkui esančiu žiemos sporto regionu, kuris siūlo įdomius nusileidimus su pokyčiais. Šilti saulės spinduliai, sniegu padengti kalnai ir mėlynas dangus privers slidininkų širdis plakti stipriau. Modernūs terminiai baseinai, kurie kurortui suteikė Alpių SPA kurorto certifikatą, siūlo pusiausvyrą tarp atsipalaidavimo ir poilsio. Su savo skipass galėsite rinktis, ar norite praleisti dieną ant trasų, ar dieną terminiame baseine „Therme Römerbad“ – skipass galioja dienai keltuvams arba terminiam baseinui.

Nockberge

Nacionalinis parkas Nockberge yra Karintijoje, Austrijos pietuose. Maždaug 184 km² čia yra seniausiai suformuotų kalnų Europoje „Mittelgebirge“, kvapą gniaužiančios gamtos ir įvairios gyvūnijos derinys. Net ir šiandien tradicijos regione yra labai svarbios, tačiau modernumo įtaka yra taip pat priimtina. Žiemos sporto fanams Nockbergen atsiveria ne tik daug žadantis SPA regionas, bet ir sporto regionas 1.078 – 2.055 m aukštyje! Keltuvai, slidinėjimo ir lygumų slidinėjimo trasos, taip pat yra galimybė puikiai pašėlti per Apres Ski! Lygumų slidininkai čia taip pat yra gerose rankose: yra daug gražių lygumų slidinėjimo trasų, ant kurių galima mėgautis kalnų panorama.

Atvykimas Bad Kleinkirchheim

  • Traukinys: Spittal/Millstätter See (apie 30 km)
  • Skrydis: Klagenfurt (apie 55 km), Ljubljana (apie 110 km), Zalcburgas (apie 175 km)

Apgyvendinimas Bad Kleinkirchheim

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Bad Kleinkirchheim

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...