Martins Apartmenthaus
NAUJAS!
Atsiliepimų dar nėra.
| Aukščiausias taškas: | 1 820 m |
| Žemiausias taškas: | 1 000 m |
| Kurorto aukštis: | 989 m |
| Iš viso keltuvų: | 5 |
| Didelė gondola: | 0 |
| Krėsliniai keltuvai: | 2 |
| Bugelinis keltuvas: | 3 |
| Iš viso trasų: | 11 km |
|
Trasos:
|
7 km |
|
Trasos:
|
4 km |
| Ski routes: | 1 km |
Martins Apartmenthaus °°°
Trumpai
Vieta
Jaukus Martins Apartmenthaus įsikūręs maždaug už 350 m nuo Biberwier kaimo centro ir artimiausių parduotuvių. Maždaug už 200 m nuo viešbučio stotelės stovi skibus, kuriuo nuvažiuosite į maždaug už 2,5 km esančią Grubigstein slidinėjimo vietovę. Artimiausia rogučių trasa yra maždaug už 1 km (Marienbergbahn in Biberwier).Apstatymas
Apgyvendinimo įstaigoje yra Wi-Fi ir slidinėjimo įrangos rūsys. Automobilių stovėjimo aikštelė įrengta atsižvelgiant į galimybes.Vietoje gausite svečio kortelę Tiroler Zugspitz Arena, su kuria galėsite naudotis kai kuriomis nemokamomis paslaugomis ir nuolaidomis regione (paslaugų pakeitimai ir apribojimai gali keistis, žr. informaciją vietoje).
Maitinimas
Be maitinimo.Kambario tipas
-
Dvivietis kambarys dušas/WC, SC
- Kambarys su dvigule lova ir TV
- Vonios kambarys su dušu, WC ir plaukų džiovintuvu
- Balkonas
- Wi-Fi
-
5 asm. Apartamentas (apie 68 m²), SC
- Gyvenamoji patalpa su virtuvėle ir TV
- Virtuvėlė su šaldytuvu, orkaite, virykle ir kavos virimo aparatu
- Miegamasis su dvigule lova
- Miegamasis su plačia dviaukšte lova (2 asmenys apačioje, 1 asmuo viršuje)
- Vonios kambarys su dušu, WC ir plaukų džiovintuvu
- Balkonas
- Wi-Fi
-
6 asm. Apartamentas (apie 72 m²), SC
- Gyvenamoji/miegamojo patalpa su virtuvėle, sofa lova ir TV
- Virtuvėlė su šaldytuvu, orkaite, virykle ir kavos virimo aparatu
- 2 miegamieji su dvigule lova ir maudymosi zona su dušu ir plaukų džiovintuvu
- Atskiras WC
- Balkonas ir terasa
- Wi-Fi
Išlaidos atvykus į vietą
- Kurorto mokestis: apie 3,00 € asmeniui/nakčiai
Visoms vietoje nurodytos mokamos išlaidoms galioja nuo 2025-06-01.
Naminiai augintiniai
- Naminiai augintiniai pateikus užklausą (apie 10 € dienai, be maisto)
- Norėdami gauti daugiau informacijos, kaip tai padaryti rasite čia.
Atvykimas/Žemėlapis
- Traukinys: Ehrwald (apie 5 km), Gamisch-Partenkirchen (apie 30 km), Insbrukas (apie 75 km)
- Skrydis: Insbrukas (apie 70 km), Miunchenas (apie 150 km), Zalcburgas (apie 200 km)



