Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Döllach

690 Atsiliepimų skaičius:

93 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,4
Slidinėjimo zona 8,5
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Grosglokneris-Heiligenblut
Aukščiausias taškas: 2 989 m
Žemiausias taškas: 1 301 m
Kurorto aukštis: 1 024 m
Iš viso keltuvų: 10
Bugelinis keltuvas: 5
Krėsliniai keltuvai: 1
Didelė gondola: 4
Iš viso trasų: 47 km
Trasos:
17 km
Trasos:
29 km
Trasos:
1 km
Ski routes: 9 km

Slidinėjimo kelionės Döllach - atostogų malonumas mažiesiems ir suaugusiems!

Döllach

Įsikūręs viename iš didžiausių Vidurio Europos gamtos draustinių, Aukštutinio Tauerno nacionaliniame parke, idiliškas kurortas Döllach (1024 m), priklauso Großkirchheim bendruomenei. Kurorto simbolis yra pilis „Schloss Großkirchheim“ su integruotu muziejumi. Iki Heiligenblut slidinėjimo zonos yra apie 10 km. Slidininkai ir snieglentininkai čia turės ką veikti! Ieškantys permainų už trasų ribų, Döllach turės laisvalaikio pramogų įvairovę. Yra čiuožykla, rogučių trasa, pasivaikščiojimo ir žygių takai – kiekvienas ras sau tinkamą pramogą. Apsnigti miškai, žiemos žygių takai ir lygumų slidinėjimo trasos jus kviečiai romantiškai pasivaikščioti arba išbandyti turus palei kalnų upes. Döllach galima smagiai pabendrauti ir paskanauti įvairių kulinarinių patiekalų.

Grosglokneris

Aukštutinio Tauerno viduryje yra didingas ir įspūdingas Grosglokneris (Großglockner), kuris siekia 3.798 m ir yra aukščiausias Austrijos kalnas. Regionas aplink Aukštutinį Tauerną dar ir šiandien vadinamas alpinizmo lopšiu. Heiligenblut slidinėjimo zona yra 1.301 m. –2 .989 m aukštyje ir yra pagrindinėje Alpių grandinėje, todėl garantuoja sniegą iki ankstyvo pavasario. Vidutinio sunkumo nusileidimai ir įvairus laisvalaikio pramogų pasirinkimas paverčia šį atostogų regioną idealia atostogų kryptimi sportiškiems slidininkams ir šeimoms.

Atvykimas Döllach

  • Traukinys: Liencas/Rytų Tirolis (apie 30 km), Mallnitz (apie 55 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 215 km), Klagenfurt (apie 155 km), Insbrukas (apie 210 km), Miunchenas (apie 285 km)

Apgyvendinimas Döllach

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Döllach

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...