Klientų atsiliepimai

Dorfgastein

128 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 9,1
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Gastein
Aukščiausias taškas: 2 686 m
Žemiausias taškas: 850 m
Kurorto aukštis: 830 m
Iš viso keltuvų: 43
Bugelinis keltuvas: 13
Krėsliniai keltuvai: 16
Didelė gondola: 14
Iš viso trasų: 177 km
Trasos:
66 km
Trasos:
103 km
Trasos:
8 km
Ski routes: 21 km

Slidinėjimo kelionės Dorfgastein – idilė visai šeimai!

Dorfgastein

Šiaurineme Gasteinertals slėnio įėjime randasi Dorfgastein (830 m) su mažiausia ir ramiausia trijų slėnių vietove, kuri suteikia šiam populiariam atostogų regionui unikalų žavesį. Vietiniai gyventojai palaiko gyvas tradicijas ir papročius todėl šios vietovės kraštovaizdis turi savo originalų kaimo charakterį. Įsikūręs įspūdingame kalnų pasaulyje Dorfgastein siūlo viską, ko gali prireikti aktyvioms atostogoms, visai šeimai su vaikais, senjorams, laisvalaikio sportininkams arba profesonalams. Slidinėjimo zona jungiasi su Großarltal slėniu tiesiai vietovėje, o modernus gondolos keltuvas yra tik už kelių metrų nuo miesto centro. Taip pat ypač atkreipti dėmesį reikėtų į „Gasti" sniego parką vaikams ir žygius su sniego batais pačioje viršūnėje.

Kaimyninėse vietovėse Bad Hofgastein (apie 8 km) slėnio centre ir pagrindinėje vietovėje Bad Gastein (apie 16 km) randasi keltuvai, kurie nuves jus į nuostabų kalnų pasaulį bei atskleis jums laisvalaikio ir apsipirkinėjimo galimybes. Šioje Dorfgastein vietovėje, turiningas žiemos atostogas galės praleisti ne tik aktyvūs sportininkai ar ramybės ieškotojai, bet ir šeimos su vaikais

Gasteinertal - Ski amadé

Gasteinertal slėnis yra Zalcburgo žemės širdyje ir priklauso didžiausiems ir gražiausiems federalinės žemės slidinėjimo regionams. Žavūs Belle Époque pastatai, kurie primena imperijos erą, gražūs kurortai su viliojančiu charakteriu, šviežias oras ir terminiai vandenys. Daug viešbučių su terminiais baseinais ir SPA, du dideli terminiai baseinai pasirūpina, kad ten apsilankę gerai pailsėtumėte. Apres Ski fanai čia taip taip turės ką veikti: daug užeigų, diskotekų ir barų suteikia galimybę praleisti naktį linksmai. Iš viso keturiose slidinėjimo zonose (iki 2.686 metrų) tiek profesionalai, tiek pradedantieji atras sau tinkamą nusileidimą su pakankamai sniego.

Atvykimas Dorfgastein

  • Traukinys: Dorfgastein (vietovėje), Bad Gastein (apie 16 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 80 km), Insbrukas (apie 180 km)

Apgyvendinimas Dorfgastein

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Dorfgastein

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...