Camping Dornbirn & Apartments
5 Atsiliepimų skaičius:
100 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 1 467 m |
| Žemiausias taškas: | 700 m |
| Kurorto aukštis: | 437 m |
| Iš viso keltuvų: | 12 |
| Didelė gondola: | 0 |
| Krėsliniai keltuvai: | 1 |
| Bugelinis keltuvas: | 11 |
| Iš viso trasų: | 25 km |
|
Trasos:
|
9 km |
|
Trasos:
|
12 km |
|
Trasos:
|
4 km |
| Ski routes: | 6 km |
Orai & Sniego gylis Dornbirn
| Sniego gylis slėnyje: n.d. | Veikiantys slidinėjimo keltuvai: n.d. |
| Sniego gylis ant kalno: n.d. | Atidarytos trasos (km): n.d. |
| Paskutinį kartą sniegas iškrito: n.d. | Rogučių trasa atidaryta: n.d. |
| Sniego būklė: n.d. | Snowpark atidarytas: n.d. |
| Žiemos žygių takai: n.d. | Nusileidimas į slėnį atidarytas: n.d. |
Sniego gylis
Orų prognozė
|
Šiandien
26-04-01 |
Rytoj
26-04-02 |
Pn.
26-04-03 |
Št.
26-04-04 |
Sk.
26-04-05 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | -7 / -1 °C | -5 / 2 °C | -3 / 4 °C | 0 / 8 °C | 4 / 13 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 3 h | 6 h | 5 h | 4 h | 9 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 500 m | 1 000 m | 1 400 m | 2 100 m | 2 600 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | -7 °C | -2 °C | -3 °C | -4 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 1 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 0 m | 900 m | 900 m | 0 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | -5 °C | 0 °C | 0 °C | -2 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 0 m | 1 000 m | 1 200 m | 1 100 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | -2 °C | 2 °C | 2 °C | 1 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 500 m | 1 300 m | 1 500 m | 1 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 0 °C | 6 °C | 5 °C | 5 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 500 m | 1 700 m | 1 900 m | 2 500 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 5 °C | 11 °C | 9 °C | 7 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 700 m | 2 700 m | 2 700 m | 2 500 m |
|
Šiandien
26-04-01 |
Rytoj
26-04-02 |
Pn.
26-04-03 |
Št.
26-04-04 |
Sk.
26-04-05 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | -1 / 8 °C | -1 / 10 °C | 3 / 13 °C | 5 / 16 °C | 4 / 20 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 4 h | 6 h | 4 h | 4 h | 9 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 500 m | 1 000 m | 1 400 m | 2 100 m | 2 600 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 0 °C | 6 °C | 5 °C | 0 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 1 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 0 m | 900 m | 900 m | 0 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 0 °C | 8 °C | 7 °C | 4 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 0 m | 900 m | 1 200 m | 1 100 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 3 °C | 11 °C | 9 °C | 5 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 100 m | 1 300 m | 1 500 m | 1 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 6 °C | 13 °C | 12 °C | 6 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 500 m | 1 700 m | 1 900 m | 2 500 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 7 °C | 17 °C | 16 °C | 9 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 700 m | 2 700 m | 2 700 m | 2 500 m |
Klimatas
- Saulės valandos (Ø)
- Sniegas (cm)
- Dienos, kai sninga
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bal. | Geg. | Birž. | Liep. | Rugpj. | Rugsėj. | Spal. | Lapkr. | Gruod. | Saus. | Vas. | Kov. |
| / | / | / | / | / | / | / | / | / | 4 h | 4 h | 5 h |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 89 | 86 |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 11 | 9 |
Duomenų apie orą šaltinis: © GeoSphere Austria
Duomenų apie sniegą šaltinis: Skiresort



