Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Feichten

271 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 9,1
Slidin. trasų žemėlapis
Kaunertaler Gletscher - Fendels
Slidin. trasų žemėlapis Kaunertaler Gletscher - Fendels
Informacija apie slidinėjimo zoną
Kaunertaler Gletscher - Fendels
Aukščiausias taškas: 3 113 m
Žemiausias taškas: 1 325 m
Kurorto aukštis: 1 287 m
Iš viso keltuvų: 13
Bugelinis keltuvas: 6
Krėsliniai keltuvai: 3
Didelė gondola: 4
Iš viso trasų: 34 km
Trasos:
21 km
Trasos:
9 km
Trasos:
4 km
Ski routes: 36 km

Slidinėjimo kelionės Feichten - fantastiškas kalnų peizažas ir ledynas!

Feichten

Kaunertal bendruomenė užima visą siaurąjį slėnio plotą ir tęsesi per kelis kaimelius ir ūkius pačiame slėnio pakraštyje. Pagrindinis, iki dabar puikiai išsilaikęs miestelis šioje vietovėje yra Feichten, kuris yra 1275 m aukštyje. Jūs megausitės Feichten miestelio nepaliestu gamtos grožiu ir fantastiškais kalnų peizažais, netoliese taip pat galėsite surasti slidinėjimo zoną. Erspenhang kaimelio keltuvas yra idealiai tinkamas pirmiesiems bandymams. Daugelyje užeigų ir restoranų jūsų laukia tirolio tradiciniai patiekalai bei naminė degtinė, kuriuos galėsite ten ir paragauti. Laisvalaikiui be slidinėjimo ir snieglenčių sporto yra siūloma čiuožimas ant ledo, kopinėjimas ledu bei slidinėjimas rogutėmis.

Kaunertaler Gletscher

Kaunertal slėnis yra Austrijoje, Tirolio žemėje. Tai slėnis, kurio širdies dalis ir pavadinimo suteikėjas yra Kaunergrat, taip pat yra saugomas kaip gamtos parkas. Kaunergrat skiria Nachbartäler Pitztal und Kaunertal slėnius bei yra Ötztaler Alpių kalnų masyvo dalis. Ledinis gamtos parko regiono reljefinis kraštovaizdis apima visus lygius ir siūlo neįtikėtiną gamtos grožio ir regioninių įpatybių įvairovę. Kaunertal ledyno slidinėjimo zonos, esančios Weißseespitze kalno pakraštyje (3526 m), sporto entuziastams gali garantuoti sniegą nuo pat ledyninio rudens iki pat slidinėjimo saulėtomis trasomis pavasarį.

Atvykimas Feichten

  • Traukinys: Zams (apie 30 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 90 km), Miunchenas (apie 220 km), Ciurichas (apie 250 km), Zalcburgas (apie 270 km)

Apgyvendinimas Feichten

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Feichten

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...