Feldkirch
130 Atsiliepimų skaičius:
93 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 2 430 m |
| Žemiausias taškas: | 700 m |
| Kurorto aukštis: | 458 m |
| Iš viso keltuvų: | 35 |
| Didelė gondola: | 10 |
| Krėsliniai keltuvai: | 18 |
| Bugelinis keltuvas: | 5 |
| Magiški kilimai: | 2 |
| Iš viso trasų: | 141 km |
|
Trasos:
|
60 km |
|
Trasos:
|
50 km |
|
Trasos:
|
31 km |
| Ski routes: | 23 km |
Orai & Sniego gylis Feldkirch
| Sniego gylis slėnyje: n.d. | Veikiantys slidinėjimo keltuvai: 0 / 35 |
| Sniego gylis ant kalno: n.d. | Atidarytos trasos (km): 0 / 141,6 |
| Paskutinį kartą sniegas iškrito: n.d. | Rogučių trasa atidaryta: n.d. |
| Sniego būklė: n.d. | Snowpark atidarytas: Ne |
| Žiemos žygių takai: 0 km | Nusileidimas į slėnį atidarytas: Ne |
Sniego gylis
Orų prognozė
|
Šiandien
26-05-01 |
Rytoj
26-05-02 |
Sk.
26-05-03 |
Pr.
26-05-04 |
|
|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | ||||
| Min. / Maks. Temp. | 0 / 9 °C | 2 / 10 °C | 3 / 10 °C | 2 / 8 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 13 h | 12 h | 5 h | 1 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 1 cm |
| Sniego riba | 2 800 m | 2 600 m | 2 200 m | 2 300 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 1 °C | 8 °C | 6 °C | 3 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 500 m | 2 700 m | 2 800 m | 2 800 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 3 °C | 8 °C | 7 °C | 4 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 15 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 700 m | 2 900 m | 2 600 m | 2 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 4 °C | 8 °C | 6 °C | 4 °C |
| Vėjo greitis | 20 km/val. | 25 km/val. | 20 km/val. | 20 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 900 m | 2 900 m | 2 200 m | 2 700 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 3 °C | 7 °C | 5 °C | 2 °C |
| Vėjo greitis | 15 km/val. | 20 km/val. | 15 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 1 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 600 m | 2 200 m | 2 300 m | 2 400 m |
|
Šiandien
26-05-01 |
Rytoj
26-05-02 |
Sk.
26-05-03 |
Pr.
26-05-04 |
|
|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | ||||
| Min. / Maks. Temp. | 6 / 23 °C | 9 / 26 °C | 13 / 26 °C | 12 / 23 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 14 h | 12 h | 6 h | 3 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 800 m | 2 700 m | 2 200 m | 2 300 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 7 °C | 21 °C | 19 °C | 12 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 600 m | 2 700 m | 2 900 m | 2 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 11 °C | 24 °C | 21 °C | 16 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 0 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 700 m | 2 900 m | 2 700 m | 3 000 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 14 °C | 25 °C | 21 °C | 14 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 0 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 900 m | 2 900 m | 2 200 m | 2 700 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 13 °C | 22 °C | 18 °C | 13 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 600 m | 2 300 m | 2 400 m | 2 500 m |
Klimatas
- Saulės valandos (Ø)
- Sniegas (cm)
- Dienos, kai sninga
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geg. | Birž. | Liep. | Rugpj. | Rugsėj. | Spal. | Lapkr. | Gruod. | Saus. | Vas. | Kov. | Bal. |
| 5 h | 10 h | 6 h | 8 h | 6 h | 5 h | 5 h | 5 h | 4 h | 4 h | 5 h | 7 h |
| 94 | 0 | 13 | 0 | 31 | 80 | 109 | 20 | 83 | 144 | 139 | 25 |
| 16 | 0 | 2 | 0 | 6 | 8 | 11 | 2 | 9 | 14 | 10 | 6 |
Duomenų apie orą šaltinis: © GeoSphere Austria
Duomenų apie sniegą šaltinis: Skiresort



