Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Fieberbrunn

641 Atsiliepimų skaičius:

97 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 9,0
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn
Aukščiausias taškas: 2 096 m
Žemiausias taškas: 830 m
Kurorto aukštis: 790 m
Iš viso keltuvų: 70
Bugelinis keltuvas: 20
Krėsliniai keltuvai: 21
Didelė gondola: 29
Iš viso trasų: 270 km
Trasos:
140 km
Trasos:
112 km
Trasos:
18 km

Slidinėjimo kelionės Fieberbrunn

Fieberbrunn

Idiliškas kurortas Fieberbrunn (790 m) yra Kitzbüheler Alpių širdyje. Nuo čia, didžiausio kurorto Pillerseetal slėnyje, kasdien važiuoja nemokami autobusai visuose aplinkui esančiuose kurortuose. Dėl susijungimo su kaimynynstėje esančiu Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn ir Zell am See/Kaprun slidinėjimo zonomis, Fieberbrunn pakilo į „Alpių žiemos sporto produktų čempionų lygą“. Po ilgos slidinėjimo dienos ant trasos galima pailsėti viename iš Apres Ski barų arba restoranuose. Be to, atostogautojams yra siūlomas įvairus pramogų pasirinkimas – Hochseilgarten, kuris atidarytas net ir žiemą, pasivažinėjimas arkliais kinkytomis rogėmis ir net visas saunos kaimelis.

Pillerseetal

Pillerseetal slėnis su savo penkiais idiliškais atostogų kurortais yra prie Bavarijos, Tirolio šiaurės rytuose. Regionas aplink tokį patį pavadinimą turintį ežerą yra pamėgta visus metus galima kryptis, kuri vilioja dėl savo kraštovaizdžio įvairovės ir įvairaus pasiūlymo. Apsuptos Kitzbüheler Alpių, trys slidinėjimo zonos stebina Pillerseetal slėnyje ne tik dėl savo slidinėjimo trasų įvairovės, bet ir legendiniu užtikrintu sniegu. Ne veltui Pillerseetal slėnis yra labiausiai sniegu užtikrintas regionas Tirolyje. Regionas yra žinomas dėl lygumų slidinėjimo ir biatlono. Yaptinga atrakcija yra svečių biatlonas Hochfilzen, kuriam galite užsiregistruoti atvykę į vietą. Be to, Pillerseetal slėnis yra pritaikytas šeimai, daugybė įrenginių mažiesiems žiemos sportininkams pasirūpina, kad atostogos būtų geros tiek suaugusiems, tiek vaikams!

Atvykimas Fieberbrunn

  • Traukinys: Fieberbrunn (kurorte), Hochfilzen (apie 7 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 65 km), Insbrukas (apie 110 km), Miunchenas (apie 160 km)

Apgyvendinimas Fieberbrunn

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Fieberbrunn

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...