Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Filzmoos

160 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 8,4
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Salzburger Sportwelt
Aukščiausias taškas: 2 188 m
Žemiausias taškas: 600 m
Kurorto aukštis: 1 057 m
Iš viso keltuvų: 97
Bugelinis keltuvas: 40
Krėsliniai keltuvai: 35
Didelė gondola: 22
Iš viso trasų: 250 km
Trasos:
110 km
Trasos:
121 km
Trasos:
19 km
Ski routes: 18 km

Slidinėjimo kelionės Filzmoos – čia išgyvenamas jaukumas!

Filzmoos

Filzmoos yra pačioje Zalcburgo regiono širdyje, pačiame įvairaus slidinėjimo tinklo „Ski amadé“ centre. Apsuptas pasakiškų žiemos peizažų, atsiveria puikus vaizdas į Filzmoos įžymybę Bischofsmütze (2454 m). Aukščiausias ir tikriausiai gražiausias Gosaukamm kalnas pasižymi savo įspūdinga forma. Ši vieta turi labai gerą infrastruktūrą ir siūlo įvairias laisvalaikio programas atokiau nuo trasų: nesvarbu, ar aištokas, snow tutbing, važinėjimas sniego dviračiais ar rogutėmis, čia nė vienas noras nelieka neįgyvendintas. Šeimos ypač vertina ramią vietą su maža slidinėjimo zona, kur prie keltuvų retai nusidriekia eilės.

Salzburger Sportwelt - Ski amadé

Slidinėjimo regionas Ski amadé nustato standartus žiemos sporto šakose! Sujungus penkis slidinėjimo regionus, iškilo beveik tobulas žiemos rojus, kuris išpildo visų norus! 25 slidinėjimo regiono asociacijos kaimai, kuriuos sudaro 5 regionai, pasižymi savitu žavesiu ir sėkmingai derina gyvybingumą ir jaukų kaimo charakterį. Pasinaudokite puikiais slidinėjimo regionais ir mėgaukitės kasdien puikiomis sąlygomis trasose. Nesvarbu, didelis ar mažas, senas ar jaunas, ieškantys nesibaigiančio malonumo ant trasų, čia yra tinkamose rankose! Apres Ski galima praleisti įvairiai, jeigu tik yra noro: linksmintis vakarėliuose, sportuoti ar kitaip smagiai praleisti laiką. Įsitikinkite patys ir mėgaukitės grandiozinėmis atostogomis šiame unikaliame slidinėjimo regione!

Atvykimas Filzmoos

  • Traukinys: šalia Pongau (apie 10 km), Radstadt (apie 15 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 75 km), Insbrukas (apie 200 km), Miunchenas (apie 240 km)

Apgyvendinimas Filzmoos

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Filzmoos

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...