Klientų atsiliepimai

Flattach

64 Atsiliepimų skaičius:

84 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,0
Slidinėjimo zona 8,2
Informacija apie slidinėjimo zoną
Mölltaler ledynas
Aukščiausias taškas: 3 122 m
Žemiausias taškas: 2 108 m
Kurorto aukštis: 696 m
Iš viso keltuvų: 9
Bugelinis keltuvas: 2
Krėsliniai keltuvai: 5
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 17,4 km
Trasos:
5,2 km
Trasos:
7,2 km
Trasos:
5 km
Ski routes: 6 km

Slidinėjimo kelionės Flattach - neribotos pramogos trasose visai šeimai!

Flattach

Flattach yra Mölltal ledyno papėdėje, 696 m virš jūros lygio vaizdingame Karintijos Oberland. Mölltal ledynas yra vienintelė Karintijos ledynų slidinėjimo zona, todėl nuo spalio iki gegužės trasose garantuojamos sniego pramogos. Anksčiau Flattach vietovėje žemės ūkis ir miškininkystė vaidino ypač svarbų vaidmenį. Tačiau pastačius Mölltal Express, kuriuo vos per 8 minutes pasieksite Mölltal ledyno slidinėjimo zoną, turizmas ramiame žiemos sporto kurorte tapo svarbesnis. Tačiau nepaisant šios plėtros, jaukus kaimas sugebėjo išlaikyti savo žavesį. Daugybė kaimiškų restoranų, užeigų ir, žinoma, slidinėjimo namelių rikiuojasi miestelyje ir kviečia užsukti. Aukščiausias Karintijos žiemos sodas, 2800 m aukštyje esantis panoraminis restoranas „Eissee“ yra ypač populiarus. Gigantiška stiklo ir plieno konstrukcija yra soste, taip sakant, virš amžinojo ledo ir savo stikliniuose paviršiuose atspindi kalnų pasaulį nuo Schareck virš Sonnblick iki Lienco dolomitų.

Mölltaler ledynas

„100 procentų saulės, sniego ir slidinėjimo pramogų“ - sėkmės formulė Mölltal ledyne ir Ankogel yra tokia pat paprasta, kaip ir suprantama. 3122 metrų aukščio Mölltal ledynas yra vienas iš labiausiai sniegu užtikrintų slidinėjimo zonų Austrijoje. Statistiškai yra įrodyta, kad pietinė Alpių pusė yra saulėčiausias Austrijos regionas. Panoraminis vaizdas į maždaug apie 30 Aukštojo Tauerno viršūnių, trijų tūkstančių metrų aukštyje yra tikrai unikalus peizažas Austrijoje. Vienintelė ledyninė slidinėjimo zona Karintijoje, kuri savo gerbėjų yra vadinama Mölli, kviečia jus slidinėjimo pramogas pradėti jau nuo rugsėjo pabaigos.

Ant Mölltal ledyno ir netoliese esančio Ankogel galite tikėtis beveik 30 km ilgio sniegu užtikrintų trasų. Ankogel taip pat yra tikras iššūkis adrenalino mėgėjams ir trasų menininkams, tačiau ir kiti pramogas mėgstantys slidininkai ir snieglentininkai čia atras plačias ir ilgas trasas. Super plus ant Mölli und Ankogel: laukimo laikas keltuvuose ir piko valandos trasose čia yra nebaisu. Tipiškas Karintijos jaukumas vyrauja abiejose slidinėjimo zonose, visa tai yra gaivus ramybės ir svetingumo mišinys. Dar daugiau pramogų jums gali garantuoti, čiuožinėjimas su pačiūžomis ant ledo arba slidinėjimas su rogutėmis. Absoliutus malonumas po ar vietoj sportinės veiklos yra apsilankymas „Tauern-Bad“ baseine.

Atvykimas Flattach

  • Traukinys: Mallnitz (apie 15 km), Spittal/Drau (apie 35 km)
  • Skrydis: Klagenfurtas (apie 115 km), Zalcburgas (apie 175 km), Insbrukas (apie 220 km)

Apgyvendinimas Flattach

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Flattach

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...