Klientų atsiliepimai

Gosau

84 Atsiliepimų skaičius:

92 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,5
Slidinėjimo zona 8,4
Informacija apie slidinėjimo zoną
Dachstein West
Aukščiausias taškas: 2 100 m
Žemiausias taškas: 780 m
Kurorto aukštis: 767 m
Iš viso keltuvų: 57
Bugelinis keltuvas: 35
Krėsliniai keltuvai: 11
Didelė gondola: 11
Iš viso trasų: 131 km
Trasos:
44 km
Trasos:
80 km
Trasos:
7 km
Ski routes: 40 km

Slidinėjimo kelionės Gosau - šeimoms tinkamos slidinėjimo pramogos!

Gosau

Gosau yra Aukštutinės Austrijos Gosau Hintertal mieste, netoli Zalcburgo. Trys jos rajonai Vordertal, Mittertal ir Hintertal tęsiasi daugiau nei 11 km nuostabiame aukštame slėnyje įspūdingo Gosau kalvagūbrio papėdėje. Kaip ir kitose šio regiono vietose, Gosau mieste taip pat galėsite patirti tikrus Austrijos papročius. Ypač šeimos įvertins idilišką vietą Dachstein West slidinėjimo regione, nes Gosau siūlo ne tik lengvai įveikiamus trasas. Atsipalaidavimo pasiūlymai už trasų ribų suteikia galimybę ir ne slidininkams praleisti nuostabų, nepamirštamą laiką.

Dachstein Salzkammergut

Vidinis Salzkammergut, taip pat vadinamas Dachsteiner Salzkammergut, yra istorinė ir vaizdinga kultūrinė vieta prie šiaurinio Alpių krašto, kuri driekiasi aplink Dachstein masyvą nuo Bad Ischl šiaurėje iki Schladming pietuose ir nuo Abtenau vakaruose iki Bad Mitterndorf rytuose. Salzkammergut yra federalinėse žemėse – Aukštutinė Austrija, Steiermark ir Zalcburge. Dachsteiner Salzkammergut didžiausia dalis yra Aukštutinėje Austrijoje.

Dachstein masyve yra gausu druskos, kuri regionui jau 14 amžiuje suteikė pasaulyje svarbią prasmę. Be to, regione buvo rasti svarbūs archeologiniai radiniai. Unikali gamtos erdvė sąveikoje su istoriškai svarbiu kultūriniu kraštovaizdžiu 1997 m. buvo UNESCO paskelbtas pasaulio gamtos ir kultūros paveldu. Druskos kasyklos ir pasaulio gamtos paveldo regiono panorama šiandien yra svarbus turistinis objektas, taip pat kaip įvairios žiemos sporto galimybės prie Dachstein masyvo.

Atvykimas Gosau

  • Traukinys: Steeg-Gosau (apie 15 km), Golling-Abtenau (apie 35 km)
  • Skrydid: Salzburg (apie 65 km), Miunchenas (apie 235 km), Insbrukas (apie 240 km)

Apgyvendinimas Gosau

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Gosau

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...