Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Großarltal - Ski amadé

60 Atsiliepimų skaičius:

98 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 9,1
Slidinėjimo zonos 9,1
Informacija apie slidinėjimo regioną
Ski amadé
Aukščiausias taškas: 2 700 m
Žemiausias taškas: 600 m
Iš viso keltuvų: 270
Bugelinis keltuvas: 133
Krėsliniai keltuvai: 90
Didelė gondola: 47
Iš viso trasų: 760 km
Trasos:
275 km
Trasos:
390 km
Trasos:
95 km

Slidinėjimo kelionės Großarltal – atsipalaidavimas ir slidinėjimo malonumai ganyklų slėnyje!

Zalcburgo žemės pietuose, driekiasi vaizdingas Großarlio slėnis išilgai per Radstadt Tauern papėdę. Kraštovaizdžiui būdinga daugybė erdvių Alpių ganyklų, kuriose iš viso yra apie 40 kalnų trobelių. Todėl jam taip pat buvo suteiktas „ganyklų slėnio“ slapyvardis. Pietinio slėnio pabaigą už Hüttschlag savivaldybės sudaro Keeskogel, didžiausis slėnio kalnas, kurio aukštis yra 2884 m. Viduryje 30 km ilgio slėnio yra „Europadorf“ Großarl, kur randasi įvažiavimas į Großarltal-Dorfgastein slidinėjimo zoną. Čia kartu su keltuvais atsiveria daugiau nei 70 km ilgio slidinėjimo trasos, abiejose Fulseck pusėse (2033 m), iš kurių galėsite mėgautis puikiais panoraminiais vaizdais į Grosglocknerį ir Dachstein. Aišku viena: Großarltal slėnyje, žiemos sportas, Aukštojo Tauerno nacionalinio parko kalnuose yra gydantis akis, kūną ir sielą.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais