Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Hippach - Schwendau - Ramsau

2 487 Atsiliepimų skaičius:

97 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 9,5
Informacija apie slidinėjimo zoną
Mairhofenas ir Hippach
Aukščiausias taškas: 2 500 m
Žemiausias taškas: 630 m
Kurorto aukštis: 608 m
Iš viso keltuvų: 44
Bugelinis keltuvas: 17
Krėsliniai keltuvai: 17
Didelė gondola: 10
Iš viso trasų: 142 km
Trasos:
44 km
Trasos:
66 km
Trasos:
32 km
Ski routes: 8 km

Slidinėjimo kelionės Hippach – 100 % Zilertalio slėnis!

Hippach - Schwendau - Ramsau

Atostogų vietovė Hippach yra Zilertalio slėnio kalnų centre ir visus žavi savo svetingumu. Keltuvas „Horbergbahn“ jums padės pasiekti Mairhofeno slidinėjimo zoną, garsėjančia nepakartojamu panoraminiu vaizdu. Iki Mairhofeno vietovės yra tik apie 5 km, tad čia tikrai neteks nuobodžiauti. Be tobulų pramogų ant trasų regionas Hippach-Schwendau-Ramsau jums siūlo apie 30 km lygumų slidinėjimo trasą, kuri suteikia galimybę pasiekti kaiminystėje esančias vietoves, išbandyti įvairius žiemos žygių takus ir pasivažinėjimą arkliais kinkytomis rogėmis, žavintis įspūdingu žiemos kraštovaizdžiu. Šalia keltuvo „Gerlossteinbahn“, prie netoliese esančio Zell am Ziller, yra ilgiausia (7 km) apšviesta Zilertalio slėnio rogučių trasa, kuri padengta tikru sniegu. Ji leidžia patirti tikrą malonumą leidžiantis rogutėmis ir sustojant poilsiavietėse. Šios atostogų vietovės didžiausias privalumas yra geras kainos ir kokybės santykis!

Zilertalio slėnis

Zilertalio slėnis – slapta dar vadinamas „aktyviausiu pasaliu slėniu“ – yra pačioje Tirolio širdyje, populiariausioje Austrijos žemėje. Iš pietų pusės jis ribojasi su Zilertalio Alpėmis, esančiomis pietų Tirolyje. Šiame gana lygiame slėnyje galimybės atrodo neribotos: 542 km nusidriekusios trasos, 180 keltuvai bei garantuotas sniegas iki 3250 m – sveiki atvykę į Zilertalį! Zilertalio slidinėjimo abonementas Superskipass galioja visose slidinėjimo trasose Zilertalio, Gerlostalio (Gerlostal) ir Tuxertalio (Tuxertal) slėniuose bei ant Wildkogel kalno. Susisiekimas tarp šių slėnių yra geras, juos galima pasiekti nemokamu autobusu, vežančiu į kalnus (skibus), todėl jūs kuo puikiausiai galite mėgautis trasų įvairove.

Atvykimas Hippach - Schwendau - Ramsau

  • Traukinys: Ramsau-Hippach (vietovėje), Jenbach (apie 30 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 70 km), Zalcburgas (apie 145 km), Miunchenas (apie 185 km)

Apgyvendinimas Hippach - Schwendau - Ramsau

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Hippach - Schwendau - Ramsau

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...