Hotel Zirbenhof
342 Atsiliepimų skaičius:
96 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 2 378 m |
| Žemiausias taškas: | 600 m |
| Kurorto aukštis: | 1 474 m |
| Iš viso keltuvų: | 43 |
| Didelė gondola: | 9 |
| Krėsliniai keltuvai: | 13 |
| Bugelinis keltuvas: | 21 |
| Iš viso trasų: | 102 km |
|
Trasos:
|
33 km |
|
Trasos:
|
52 km |
|
Trasos:
|
17 km |
| Ski routes: | 8 km |
Orai & Sniego gylis Hochfügen
| Sniego gylis slėnyje: n.d. | Veikiantys slidinėjimo keltuvai: n.d. |
| Sniego gylis ant kalno: n.d. | Atidarytos trasos (km): n.d. |
| Paskutinį kartą sniegas iškrito: n.d. | Rogučių trasa atidaryta: n.d. |
| Sniego būklė: n.d. | Snowpark atidarytas: n.d. |
| Žiemos žygių takai: n.d. | Nusileidimas į slėnį atidarytas: n.d. |
Sniego gylis
Orų prognozė
|
Šiandien
26-05-29 |
Rytoj
26-05-30 |
Sk.
26-05-31 |
Pr.
26-06-01 |
An.
26-06-02 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | 4 / 11 °C | 5 / 12 °C | 7 / 12 °C | 5 / 8 °C | 4 / 7 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 15 h | 8 h | 8 h | 4 h | 4 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 200 m | 3 100 m | 3 100 m | 2 900 m | 3 000 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 7 °C | 10 °C | 9 °C | 5 °C |
| Vėjo greitis | 15 km/val. | 15 km/val. | 15 km/val. | 15 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 100 m | 3 100 m | 3 300 m | 3 300 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 7 °C | 12 °C | 10 °C | 7 °C |
| Vėjo greitis | 15 km/val. | 15 km/val. | 20 km/val. | 20 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 200 m | 3 100 m | 3 100 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 9 °C | 11 °C | 8 °C | 7 °C |
| Vėjo greitis | 20 km/val. | 15 km/val. | 25 km/val. | 30 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 200 m | 3 200 m | 3 100 m | 3 000 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 6 °C | 7 °C | 7 °C | 5 °C |
| Vėjo greitis | 30 km/val. | 25 km/val. | 20 km/val. | 15 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 900 m | 2 900 m | 2 900 m | 3 200 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 7 °C | 6 °C | 5 °C | 4 °C |
| Vėjo greitis | 15 km/val. | 15 km/val. | 15 km/val. | 15 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 300 m | 3 200 m | 2 900 m |
|
Šiandien
26-05-29 |
Rytoj
26-05-30 |
Sk.
26-05-31 |
Pr.
26-06-01 |
An.
26-06-02 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | 10 / 28 °C | 10 / 28 °C | 13 / 27 °C | 14 / 23 °C | 12 / 25 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 15 h | 8 h | 8 h | 4 h | 4 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 200 m | 3 100 m | 3 100 m | 2 900 m | 3 000 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 15 °C | 26 °C | 22 °C | 12 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 100 m | 3 100 m | 3 300 m | 3 300 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 15 °C | 27 °C | 23 °C | 15 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 200 m | 3 100 m | 3 100 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 17 °C | 26 °C | 20 °C | 15 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 200 m | 3 200 m | 3 100 m | 3 000 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 16 °C | 22 °C | 19 °C | 14 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 900 m | 2 900 m | 2 900 m | 3 200 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 15 °C | 23 °C | 18 °C | 14 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 300 m | 3 300 m | 3 200 m | 2 900 m |
Klimatas
- Saulės valandos (Ø)
- Sniegas (cm)
- Dienos, kai sninga
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geg. | Birž. | Liep. | Rugpj. | Rugsėj. | Spal. | Lapkr. | Gruod. | Saus. | Vas. | Kov. | Bal. |
| 6 h | 10 h | 6 h | 8 h | 6 h | 5 h | 5 h | 6 h | 5 h | 4 h | 6 h | 7 h |
| 106 | 0 | 26 | 4 | 33 | 72 | 102 | 18 | 62 | 125 | 101 | 28 |
| 19 | 0 | 5 | 1 | 6 | 6 | 8 | 4 | 9 | 13 | 12 | 5 |
Duomenų apie orą šaltinis: © GeoSphere Austria
Duomenų apie sniegą šaltinis: Skiresort



