Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Hohentauern

54 Atsiliepimų skaičius:

78 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 7,5
Slidinėjimo zona 6,8
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Hohentauern
Aukščiausias taškas: 1 700 m
Žemiausias taškas: 1 230 m
Kurorto aukštis: 1 274 m
Iš viso keltuvų: 6
Bugelinis keltuvas: 6
Krėsliniai keltuvai: 0
Didelė gondola: 0
Iš viso trasų: 11 km
Trasos:
3 km
Trasos:
7 km
Trasos:
1 km

Slidinėjimo kelionės Hohentauern – atostogos kalnų kaimelyje!

Hohentauern

Kalnų kaimelis Hohentauern yra apsuptas nuostabaus Steiermark kalnų kraštovaizdžio ir yra tarp daugiau nei 20 du tūkstančius siekančių viršūnių. Jis yra žinomas dėl savo 2.000 metų siekiančios istorijos kaip perėjimas, kurį kadaise pastatė romėnai. Nepaisant įvairaus turistinio pasiūlymo, 1.274 m aukštyje esančiame kurorte iki šiandien vyrauja kalnų kaimelio atmosfera. Atostogos vienoje gražiausių teritorijų su saugomu kraštovaizdžiu Austrijoje nepaliks neišpildytų norų, nes Hohentauern kiekvienas atras sau tinkamą veiklą!

Triebener Tauern

Triebener Tauern yra kalnų perėja per Niederen Tauern, kuri yra Steiermark. Perėjos aukštis yra beveik 1.274 m. Dauguma perėjų per Aukštąjį Tauerną iki mūsų amžiaus tarnavo kaip kalnų takeliai eismui. Triebener Tauern jau romėnų laikais buvo važiuojamoji gatvė. Šiaurinė rampa turi 17 % kylimą ir yra labai stati, pietinė rampa turi labai daug posūkių, tad jums (kaip priekiniam keleiviui) liks pakankamai laiko mėgautis puikia gamta su stačiais kalnais ir aukštomis viršūnėmis.

Atvykimas Hohentauern

  • Traukinys: Trieben (apie 9,5 km)
  • Skrydis: Gracas (apie 110 km), Lincas (apie 130 km), Zalcburgas (apie 175 km), Viena (apie 240 km)

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...