Hollersbach
75 Atsiliepimų skaičius:
94 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 2 000 m |
| Žemiausias taškas: | 800 m |
| Kurorto aukštis: | 806 m |
| Iš viso keltuvų: | 58 |
| Didelė gondola: | 12 |
| Krėsliniai keltuvai: | 28 |
| Bugelinis keltuvas: | 8 |
| Magiški kilimai: | 10 |
| Iš viso trasų: | 188 km |
|
Trasos:
|
102 km |
|
Trasos:
|
66 km |
|
Trasos:
|
20 km |
| Ski routes: | 45 km |
Orai & Sniego gylis Hollersbach
| Sniego gylis slėnyje: n.d. | Veikiantys slidinėjimo keltuvai: 0 / 58 |
| Sniego gylis ant kalno: n.d. | Atidarytos trasos (km): 0 / 188 |
| Paskutinį kartą sniegas iškrito: n.d. | Rogučių trasa atidaryta: n.d. |
| Sniego būklė: n.d. | Snowpark atidarytas: Ne |
| Žiemos žygių takai: n.d. | Nusileidimas į slėnį atidarytas: Ne |
Sniego gylis
Orų prognozė
|
Šiandien
26-04-30 |
Rytoj
26-05-01 |
Št.
26-05-02 |
Sk.
26-05-03 |
Pr.
26-05-04 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | -3 / 6 °C | 0 / 10 °C | 5 / 14 °C | 7 / 15 °C | 6 / 13 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 14 h | 14 h | 14 h | 10 h | 6 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 000 m | 2 700 m | 3 000 m | 2 500 m | 2 500 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 0 °C | 4 °C | 2 °C | 0 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 100 m | 2 000 m | 2 100 m | 2 100 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 2 °C | 7 °C | 6 °C | 5 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 15 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 100 m | 2 500 m | 2 700 m | 2 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 7 °C | 12 °C | 10 °C | 8 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 15 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 900 m | 2 900 m | 3 000 m | 3 000 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 10 °C | 14 °C | 10 °C | 8 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 900 m | 3 100 m | 2 500 m | 2 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 8 °C | 11 °C | 8 °C | 6 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 700 m | 2 500 m | 2 500 m | 2 500 m |
|
Šiandien
26-04-30 |
Rytoj
26-05-01 |
Št.
26-05-02 |
Sk.
26-05-03 |
Pr.
26-05-04 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | 1 / 16 °C | 0 / 20 °C | 2 / 25 °C | 5 / 26 °C | 8 / 23 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 14 h | 14 h | 14 h | 10 h | 6 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 000 m | 2 700 m | 3 000 m | 2 500 m | 2 500 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 3 °C | 15 °C | 11 °C | 2 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 1 100 m | 2 000 m | 2 100 m | 2 100 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 4 °C | 18 °C | 14 °C | 4 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 100 m | 2 500 m | 2 700 m | 2 900 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 6 °C | 23 °C | 18 °C | 8 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 900 m | 2 900 m | 3 000 m | 3 000 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 9 °C | 25 °C | 19 °C | 10 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 900 m | 3 100 m | 2 500 m | 2 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 11 °C | 22 °C | 17 °C | 10 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 700 m | 2 500 m | 2 500 m | 2 500 m |
Klimatas
- Saulės valandos (Ø)
- Sniegas (cm)
- Dienos, kai sninga
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bal. | Geg. | Birž. | Liep. | Rugpj. | Rugsėj. | Spal. | Lapkr. | Gruod. | Saus. | Vas. | Kov. |
| 7 h | 6 h | 10 h | 6 h | 8 h | 6 h | 5 h | 5 h | 5 h | 5 h | 4 h | 6 h |
| 16 | 60 | 0 | 3 | 0 | 5 | 73 | 77 | 14 | 51 | 104 | 83 |
| 3 | 11 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | 8 | 4 | 9 | 13 | 12 |
Duomenų apie orą šaltinis: © GeoSphere Austria
Duomenų apie sniegą šaltinis: Skiresort



