Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Kaltenbach - Ried - Stumm

2 515 Atsiliepimų skaičius:

97 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,9
Slidinėjimo zona 9,4
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch
Aukščiausias taškas: 2 378 m
Žemiausias taškas: 600 m
Kurorto aukštis: 558 m
Iš viso keltuvų: 43
Bugelinis keltuvas: 21
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 9
Iš viso trasų: 102 km
Trasos:
33 km
Trasos:
52 km
Trasos:
17 km
Ski routes: 8 km

Slidinėjimo kelionės Kaltenbach - puikus slidinėjimas Zilertalio slėnyje!

Kaltenbach - Ried - Stumm

Kaltenbach kartu su vietovėmis Ried ir Stumm yra pirmajame Zilertalio slėnio regione „Ersten Ferienregion im Zillertal“. Pro Kaltenbach veda aplinkelis, todėl jis yra žinomas ne tik kaip didžiausia, bet ir žymiausia vietovė, o keliuose šalia jo yra gana ramu. Ried vaizdingos vietovės ribojasi su Kaltenbach ir yra ramios. Stumm, esantis kitoje slėnio pusėje, yra nutolęs apie 1,5 km nuo gondolos, keliančios į slidinėjimo kurortą „Ski-optimal“, ir visus žavi savo gražia kaimelio aikšte. Visos trys vietovės turi modernią turizmo infrastruktūrą su baseinais ir kitomis vietomis.

Hochzillertal slidinėjimo zonos viduryje yra kalnų restoranai „Kristallhütte“ ir „Wedelhütte“, kurie pripažinti vieni geriausių Zilertalio slėnyje. Juos aplankė ne vienas žymus asmuo. Daugybė restoranų vilioja keliautojus savo firminiais patiekalais tokiais kaip „Kasspatzen“, namuose pagamintu obuolių štrudeliu „Apfelstrudel“ arba „Kaiserschmarrn“.

Zilertalio slėnis

Zilertalio slėnis – slapta dar vadinamas „aktyviausiu pasaliu slėniu“ – yra pačioje Tirolio širdyje, populiariausioje Austrijos žemėje. Iš pietų pusės jis ribojasi su Zilertalio Alpėmis, esančiomis pietų Tirolyje. Šiame gana lygiame slėnyje galimybės atrodo neribotos: 542 km nusidriekusios trasos, 180 keltuvai bei garantuotas sniegas iki 3250 m – sveiki atvykę į Zilertalį! Zilertalio slidinėjimo abonementas Superskipass galioja visose slidinėjimo trasose Zilertalio, Gerlostalio (Gerlostal) ir Tuxertalio (Tuxertal) slėniuose bei ant Wildkogel kalno. Susisiekimas tarp šių slėnių yra geras, juos galima pasiekti nemokamu autobusu, vežančiu į kalnus (skibus), todėl jūs kuo puikiausiai galite mėgautis trasų įvairove.

Atvykimas Kaltenbach - Ried - Stumm

  • Traukinys: Kaltenbach-Stumm (vietovėje), Jenbach (apie 15 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 60 km), Zalcburgas (apie 135 km), Miunchenas (apie 170 km)

Apgyvendinimas Kaltenbach - Ried - Stumm

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Kaltenbach - Ried - Stumm

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais