Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Kitzbühel

1 456 Atsiliepimų skaičius:

93 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,9
Slidinėjimo zona 9,1
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Kitzbühel
Aukščiausias taškas: 2 000 m
Žemiausias taškas: 800 m
Kurorto aukštis: 762 m
Iš viso keltuvų: 50
Bugelinis keltuvas: 10
Krėsliniai keltuvai: 28
Didelė gondola: 12
Iš viso trasų: 188 km
Trasos:
102 km
Trasos:
66 km
Trasos:
20 km
Ski routes: 46 km

Slidinėjimo kelionės Kitzbüheler Alpės – sportas, pramogos ir nuojauta!

Kitzbühel

Kitzbühel Alpių viduryje, tarp Kitzbüheler Horn ir Hahnenkamm yra pasaulyje žinoma žiemos sporto vietovė Kitzbühel, kuri yra maždaug 762 m aukštyje. Pasimėgaukite tarptautiniu romantiško miesto žavesiu Hahnenkammo papėdėje, legendine to paties pavadinimo slidinėjimo lenktynių vieta. Daugybė kavinių, restoranų, parduotuvių ir boutiquen parduotuvių kviečia jus pasivaikščioti ir apsipirkti. Nuo kasdienės populiariausios mados iki išskirtinių papuošalų ir tradicinių, rankų darbo kūrinių čia kiekvienas suras jiems tinkamą atostogų suvenyrą. Tarptautinės įžymybės mėgsta atvykti į Kitzbühel - ne tik dėl pirmos klasės slidinėjimo zonų, bet ir tam, kad galėtų išbandyti unikalią Après-Ski slidinėjimo veiklą. Maudynių mėgėjai galės mėgautis ir atsipalaiduoti vandens arenoje o jaudulio ieškotojai tai galės rasti kazino. Ši vietovė yra idealioje vietoje, tiesiai tarp Jochberg ir Hahnenkamm slidinėjimo zonų iki kurių galėsite nemokamai nuvažiuoti su skibus vos per kelias minutes.

Kitzbüheler Alpės

Legendinė Kitzbüheler Stref trasa yra Alpių tradicinio slidinėjimo regiono sinonimas. Tai yra slidinėjimas ten, kur geriausi pasaulio slidininkai kasmet kovoja dėl geriausio slidininko karūnos. Šią slidinėjimo trasą galėsite tyrinėti su seilbahn keltuvu, kurio aukštis nuo žemės paviršiaus yra didžiausias Europoje, taip pat, kad unikali patirtis taptų dar įspūdingesnė, galėsite išbandyti ir 3S-Bahn gondolą, kuri turi grindis iš stiklo

Kicbiuhelio Alpės gali jums pasiūlyti skicirkus su SuperSkiCard ir 2750 km trasomis, kurios jau seniai pasiekė pasaulinę šlovę. Čia jūsų atostogoms unikalią patirtį suteiks laisvalaikio užsiėmimai bei daugybė sporto ir visuomeninių renginių. Įžymybės iš viso pasaulio susirenka čia ne tik hahnenkamm lenktynėms, bet pagal šūkį „matau ir pamačiau". Po įspūdingos dienos slidinėjimo su slidėmis ar su snieglente, ją galėsite užbaigti mėgaudamiesi neprilygstamomis Après-Ski galimybėmis ir aukščiausios klasės kulinariniais malonumais.

Atvykimas Kitzbühel

  • Traukinys: Kitzbühel (vietovėje), Kirčbergas (apie 8 km), Mittersill (apie 30 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 85 km), Insbrukas (apie 100 km), Miunchenas (apie 165 km)

Apgyvendinimas Kitzbühel

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Kitzbühel

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...