Klientų atsiliepimai

Kössen

915 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,4
Slidinėjimo zona 8,0
Informacija apie slidinėjimo zoną
Hochkössen
Aukščiausias taškas: 1 690 m
Žemiausias taškas: 619 m
Kurorto aukštis: 589 m
Iš viso keltuvų: 12
Bugelinis keltuvas: 8
Krėsliniai keltuvai: 3
Didelė gondola: 1
Iš viso trasų: 22 km
Trasos:
10 km
Trasos:
9 km
Trasos:
3 km
Ski routes: 1 km

Slidinėjimo kelionės Kössen - atostogų patirtis!

Kössen

Populiarus Kaiserwinkl atostogų regionas su pagrindine Kössen vietove (589 m) yra nutolęs tik kelis kilometrus nuo sienos ir iš Vokietijos jį galima pasiekti be greitkelio vinjetės. Jaukus Tirolio kaimas yra į šiaurę nuo Unterberghorn ir siūlo viską, ko galėtų norėti žiemos sporto entuziastas. Kössen yra ypač tinkamas šeimoms, malonių nusileidimų slidininkams bei taip pat ir lygumų slidininkams.

Paskelbta „šeimos slidinėjimo zona“ siūlo ne tik slidinėjimo malonumus. Gyvybingas vietovės centras kvies jus pasivaikščioti ir aplankyti restoranus bei kavines. Dieną taip pat galėsite užbaigti nuostabiai jaukiose „Hütten“ trobelėse. Veiksmo gerbėjai galės išbandyti sniego padangas arba skrydį parasparniu.

Kaiserwinkl

Įspūdingos Wilden ir Zahmen Kaisers kalnų grandinės sudaro įspūdingą Kaiserwinkl regiono ir jo žiemos sporto kurortų foną. Pastaraisiais metais šis regionas, tiesiogiai besiribojantis su Vokietija, tapo tikru žiemos sporto rojumi. Iš viso 35 km ilgio trasos siūlo patrauklius pasiūlymus slidininkams ir snieglentininkams. Ilgiausia trasa yra 7 km ilgio o jos aukščio skirtumas yra didesnis nei 1000 m! Tankiame trasų tinkle aplink ir virš užšalusio Walchsee ežero lygumų slidininkai suras visas trasų variacijas. Čia taip pat surasite Après-Ski ir kitą platų laisvalaikio užsiėmimų pasirinkimą.

Atvykimas Kössen

  • Traukinys: St. Johann, Tirolyje (apie 20 km), Kufstein (apie 25 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 65 km), Insbrukas (apie 105 km), Miunchenas (apie 140 km)

Apgyvendinimas Kössen

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Kössen

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...