Landeck
70 Atsiliepimų skaičius:
92 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 2 212 m |
| Žemiausias taškas: | 780 m |
| Kurorto aukštis: | 817 m |
| Iš viso keltuvų: | 3 |
| Didelė gondola: | 0 |
| Krėsliniai keltuvai: | 2 |
| Bugelinis keltuvas: | 1 |
| Iš viso trasų: | 11 km |
|
Trasos:
|
1 km |
|
Trasos:
|
9 km |
|
Trasos:
|
1 km |
Slidinėjimo kelionės Landeck - šeimos slidinėjimo pramogos!
Landeck
Landeck įsikūręs 817 m aukštyje, pačioje Tirolio-Vakarų atostogų regiono širdyje. Miestelį supa idiliški kaimeliai, vaizdingos pilys ir rūmai bei nuostabus Venet masyvo fonas! Miestelio įžymybė - Landeck pilis - buvo pastatyta ant aukštai iškilusios uolos virš Inn upės ir puikuojasi ant kalvos virš miestelio. Nepamirštama panorama geriausiai atsiveria nuo Krahberg viršukalnės, esančios 2212 m aukštyje, nuo kurios žvilgsnis gali nukrypti net iki Zugspitze. Žiemos sporto entuziastai savo pinigus gauna Venet slidinėjimo zonoje, kuri yra lengvai valdoma, todėl patraukli ir šeimoms. Landeck, kaip populiarus ir gyvas apsipirkimo ir nuotykių miestelis, yra patraukli atostogų vieta.Region Landeck
Visus metus veikiantis Tirolio Oberland atostogų regionas TirolWest yra patraukli vieta: vaizdingas kraštovaizdis ir modernūs laisvalaikio praleidimo būdai puikiai tinka atostogoms su visa šeima. Nedideliame, bet gražiame Venet slidinėjimo regione žiemos sporto mėgėjams siūloma daugybė kilometrų slidinėjimo trasų aplink Krahberg (2225 m). Be to, apie 22 kilometrai aukštikalnių slidinėjimo trasų, daugybė žiemos pėsčiųjų takų ir įvairios pramogos suteikia daug įvairovės. Vakare įvairiuose restoranuose ir baruose kaimiškoje aplinkoje galima pasimėgauti įdomia apres-ski patirtimi.Atvykimas Landeck
- Traukinys: Landeck (vietovėje)
- Skrydis: Insbrukas (apie 75 km), Miunchenas (apie 220 km), Ciurichas (apie 220 km), Zalcburgas (apie 250 km)
- Maršruto planuotoją Google Maps atidaryti.



