Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Mairhofenas

2 749 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,2
Slidinėjimo zona 9,4
Informacija apie slidinėjimo zoną
Mairhofenas & Hippach
Aukščiausias taškas: 2 500 m
Žemiausias taškas: 630 m
Kurorto aukštis: 633 m
Iš viso keltuvų: 44
Bugelinis keltuvas: 17
Krėsliniai keltuvai: 17
Didelė gondola: 10
Iš viso trasų: 142 km
Trasos:
44 km
Trasos:
66 km
Trasos:
32 km
Ski routes: 8 km

Slidinėjimo kelionės Mairhofenas – tai kalnų slidinėjimas „Made in Austria“!

Mairhofenas

Gyvybe trykštantis Mairhofenas, viena populiariausių žiemos sporto vietovių Austrijoje, yra Zilertalio slėnyje! Čia jūs galite beveik idealiai pasirinkti laisvalaikio pramogas pagal savo poreikius. Mėgstantys sportą galės gerai praleisti laiką čiuožinėdami ant ledo, žaisdami aištoką, tenisą ar skvošą bei išbandydami lygumų slidinėjimą. Norintys atsipūsti galės pasinerti į uždaro baseino plaukimo malonumus, mėgautis sauna. Ekstramalių pojūčių mėgėjai galės leistis rogėmis nuo kalno, o norintys pasilinksminti – nueiti į teatrą, kino teatrą ar folkloro renginį. Paslidinėję gerai praleisite laiką ne tik Apres Ski vietovėse ant kalno, bet ir pačiame slėnyje ar apsilankę populiariame „White Lounge“, kuris yra Ahornberge, Iglu viešbutyje. Ten jūs galėsite pasiklausyti skambačios Chill-out-muzikos bei pasimėgauti puikiais gėrimais. Mairhofenas puikiai pritaikytas atostogoms su šeima, nes yra specialių pasiūlymų mažiesiems. Atostogos sniego apsuptyje bus puikios!

Zilertalio slėnis

Zilertalio slėnis – slapta dar vadinamas „aktyviausiu pasaliu slėniu“ – yra pačioje Tirolio širdyje, populiariausioje Austrijos žemėje. Iš pietų pusės jis ribojasi su Zilertalio Alpėmis, esančiomis pietų Tirolyje. Šiame gana lygiame slėnyje galimybės atrodo neribotos: 542 km nusidriekusios trasos, 180 keltuvai bei garantuotas sniegas iki 3250 m – sveiki atvykę į Zilertalį! Zilertalio slidinėjimo abonementas Superskipass galioja visose slidinėjimo trasose Zilertalio, Gerlostalio (Gerlostal) ir Tuxertalio (Tuxertal) slėniuose bei ant Wildkogel kalno. Susisiekimas tarp šių slėnių yra geras, juos galima pasiekti nemokamu autobusu, vežančiu į kalnus (skibus), todėl jūs kuo puikiausiai galite mėgautis trasų įvairove.

Atvykimas Mairhofenas

  • Traukinys: Mairhofenas (vietovėje), Jenbach (apie 35 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 75 km), Zalcburgas (apie 150 km), Miunchenas (apie 185 km)

Apgyvendinimas Mairhofenas

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Mairhofenas

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais