Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Mittersill

131 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,8
Slidinėjimo zona 9,4
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Kitzbühel
Aukščiausias taškas: 2 000 m
Žemiausias taškas: 800 m
Kurorto aukštis: 790 m
Iš viso keltuvų: 58
Bugelinis keltuvas: 18
Krėsliniai keltuvai: 28
Didelė gondola: 12
Iš viso trasų: 188 km
Trasos:
102 km
Trasos:
66 km
Trasos:
20 km
Ski routes: 46 km

Slidinėjimo kelionės Mittersill – Atostogos Aukštojo Tauerno nacionaliniame parke!

Mittersill

Kalnų miestelis Mittersill yra centrinėje vietoje, 790 m virš jūros lygio, Hohe Tauern nacionalinio parko atostogų regiono viduryje. Maždaug 5600 gyventojų turinčioje vietovėje yra ne tik moderniausias nacionalinio parko parodų centras, bet ir sporto, tradicinių bei kultūrinių akcentų. Čia yra labai geras susisiekimas su Kitzbühel slidinėjimo zona ir aplinkinėmis lygumų slidinėjimo trasomis, keliomis parduotuvėmis, kuriose galėsite atsipalaiduoti apsipirkdami, taip pat nedidelis muziejų rajonas ir Mittersill pilis.

Dėl savo centrinės vietos Mittersill taip pat puikiai tinka ekskursijoms po regioną, pavyzdžiui, į Felbertalą, Kicbiuhel Alpių kryptimi į Zell am See, Kitzbühel, Lienz ar Krimml.

Kitzbüheler Alpės

Legendinė Kitzbüheler Stref trasa yra Alpių tradicinio slidinėjimo regiono sinonimas. Tai yra slidinėjimas ten, kur geriausi pasaulio slidininkai kasmet kovoja dėl geriausio slidininko karūnos. Šią slidinėjimo trasą galėsite tyrinėti su seilbahn keltuvu, kurio aukštis nuo žemės paviršiaus yra didžiausias Europoje, taip pat, kad unikali patirtis taptų dar įspūdingesnė, galėsite išbandyti ir 3S-Bahn gondolą, kuri turi grindis iš stiklo

Kicbiuhelio Alpės gali jums pasiūlyti skicirkus su SuperSkiCard ir 2750 km trasomis, kurios jau seniai pasiekė pasaulinę šlovę. Čia jūsų atostogoms unikalią patirtį suteiks laisvalaikio užsiėmimai bei daugybė sporto ir visuomeninių renginių. Įžymybės iš viso pasaulio susirenka čia ne tik hahnenkamm lenktynėms, bet pagal šūkį „matau ir pamačiau". Po įspūdingos dienos slidinėjimo su slidėmis ar su snieglente, ją galėsite užbaigti mėgaudamiesi neprilygstamomis Après-Ski galimybėmis ir aukščiausios klasės kulinariniais malonumais.

Atvykimas Mittersill

  • Traukinys: Mittersill (vietovėje), Kitzbühel (apie 30 km), Kirchberg in Tirol (apie 40 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 105 km), Insbrukas (apie 125 km), Miunchenas (apie 190 km)

Apgyvendinimas Mittersill

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Mittersill

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...