Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Münster

154 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacija:

Vietovė 8,7
Slidinėjimo zona 9,6

Slidin. zona Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch

Informacija apie slidinėjimo zoną
Aukščiausias taškas: 2 378 m Didelė gondola: 9
Žemiausias taškas: 600 m Iš viso trasų: 102 km
Kurorto aukštis: 540 m
Trasos:
33 km
Iš viso keltuvų: 43
Trasos:
52 km
Bugelinis keltuvas: 21
Trasos:
17 km
Krėsliniai keltuvai: 13 Ski routes: 8 km

Slidin. zona Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch

Su „Zillertal Superskipass“ turėsite pasirinkimą iš 542 km ilgio trasų, Zillertal Arena prie Mayrhofner kalnų keltuvo, Ski & Gletscherwelt Zillertal 3000, Hochzillertal – Hochfügen – Spieljoch slidinėjimo zonoje bei Wildkogel-Arena, Bramberg. Slidinėjimo zonos yra idealiai viena su kita sujungtos nemokamu autobusu ir traukiniu. Jau keletą metų Zillertal Arena siūlo nemokamą belaidį internetą savo slidinėjimo zonose! Jūs galėsite ne tik slidinėti baltu sniegu ir mėgautis saule, bet ir tiesiogiai pasidalinti naujausiais įspūdžiais ir patirtimi su savo artimaisiais namuose (žr. slidinėjimo regione).

Münster vietovėje turėsite pasirinkimą iš dviejų slidinėjimo zonų: Spieljoch ir Hochfügen-Hochzillertal. Ski-Dorados Hochfügen-Hochzillertal slėnio stotis yra 1500 m aukštyje virš jūros lygio ir garantuoja sniegą, žiemos sportininkams, slėnio baseine iki pat balandžio mėnesio pabaigos. Aukštas slėnis yra idealus slidininkams, ieškantiems slidinėjimo zonos, kurioje galės išpildyti visus poreikius. Snowpark su halfpipe suteiks daug fun & action pramogų ir snieglentininkams. Per susisiekimą tarp Hochfügen ir Hochzillertal yra apie 89 km ilgio trasų (įskaitant slidinėjimo maršrutus, įvairias slidinėjimo trasas, apšviestas slėnio trasas ir 36 keltuvus)!

Spieljoch slidinėjimo zona siūlo dar 17 km ilgio puikiai prižiūrimas trasas, iš viso 7 keltuvų ir „stebuklingus kilimus", kurie yra skirti pirmiesiems posūkiams su slidėmis sniege. Fantastiški gilaus sniego šlaitai ant Geolsalm ir 7 km ilgio nusileidimas slėniu iki Fügen, iššaukia net didžiausią ekspertų entuziazmą. Nuo 2018 m. gruodžio mėnesio Hochzillertal zonoje, naujas 10 vietų gondola pakeitė Wimbachexpress senąjį 4 vietų Krössbichl keltuvą. Naujojoje kalnų stotyje yra naujas išskirtinis italų restoranas Albergo, kuris yra maždaug apie 180 m aukščiau, todėl čia yra galimi kiti nusileidimai. Peak-to-peak slidinėjimo zonų susijungime nuo Hochzillertal-Hochfügen iki Spieljoch jau važinėja valandinis skibus tarp Fügen, Spieljoch slėnio stoties ir Kaltenbach, Hochzillertal.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Münster

Tiems, kurie mėgsta après-ski, tuomet Fügen yra „place to be". Hütten užeigos kvies jus sustoti ir užkasti pvz. labai jauki „Schihütte" prie slėnio nusileidimo nuo Spieljoch. Patekus į slėnį prasideda tikrasis après-ski: nesvarbu, ar bare po uždanga, ar baruose visur yra švenčiama, šokama ir flirtuojama. Vėlai vakare vakarėlis persikelia į daugybę barų ir klubų vietovėje.

Svarbi Kaltenbach-Hochzillertal slidinėjimo zonos vieta yra „Kristallhütte“. Kristall-Express kalnų stotyje esanti Hütte užeiga randasi 2150 m aukštyje ir siūlo jums jauną, kūrybingą virtuvę patraukliomis kainomis su šviežiais ir vietiniais produktais. Užeigos viduje rasite atvirą židinį, kaimišką stube ir nuosavą vyno rūsį. Esant geram orui, saulės terasa yra atvira, joje yra baras, gultai ir vandens lovos.

Jei jums to per daug, Alpbachtal savo dieną galėsite pradėti jaukioje, kaimiškoje kalnų užeigoje su užkandžiais. Čia galėsite sočiai pavalgyti viename iš daugelio restoranų, leistis į žygį su fakelu arba slidinėti naktį su rogutėmis. Alpbachtal iš viso yra septynios rogučių trasos, dvi iš jų yra Alpbach ir Inneralpbach. Mėgstantys čiuožinėti ant ledo, galės apsukti kelis ratus ledo arenoje. Taip pat yra siūloma žiemos žygiai su sniego batais, žiemos žygiai su gidu ir pasivažinėjimas arklių traukiamomis rogėmis.

Snowpark: Snowpark Betterpark Münster

Hochzillertal „Betterpark" yra tiesiai prie 8 vietų krėslinio keltuvo Schnee Express, aukštyje nuo 2050 iki 2120 m, Hochzillertal-Hochfügen slidinėjimo zonoje.

Parkui priklausantis liftas nugabens jus tiesiai ir patogiai aukštyn, kad galėtumėte sklandžiai pereiti į kitą važiavimą. Parke yra trys lines su skirtingais sunkumų lygiais, todėl savo gabumus čia ant kickern & co galės išbandyti pradedantieji, pažengusieji ir tikri profesonalai. Papildomai čia bus siūloma ir jib line parko gale, kuri jūsų laukia su boxen ir rails. Nuo 2016 m. gruodžio mėnesio čia taip pat yra „Snowpark Lamark" prie Lamarkliften keltuvo. Mažas parkas suprojektavo snowpark, kurį sudaro trys lines su 13 elementų, kurie yra tinkami visiems profesonalų lygiams ir prižada daug linksmybių!

Po ilgos freestyle dienos arba pertraukos metu slidininkus kvies atsipalaiduoti chill area su gultais ir garso sistema. Atokiau nuo „Betterpark“ fun ir freestyle mėgėjai visame Zillertal slėnyje ras dar keletą snowpark, kur galės išleisti garą, pvz. šiose vietovėse Mayrhofen, Gerlos arba prie Hintertuxer ledyno.

Slidinėjimo zona Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch

Bandomasis pranešimas Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,7 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Münster

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Münster

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais