Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Neukirchen am Großvenediger

1 067 Atsiliepimų skaičius:

98 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,1
Slidinėjimo zona 9,0
Informacija apie slidinėjimo zoną
skiarea_name
Aukščiausias taškas: 2 150 m
Žemiausias taškas: 820 m
Kurorto aukštis: 857 m
Iš viso keltuvų: 20
Bugelinis keltuvas: 11
Krėsliniai keltuvai: 4
Didelė gondola: 5
Iš viso trasų: 75 km
Trasos:
35 km
Trasos:
30 km
Trasos:
10 km
Ski routes: 2 km

Slidinėjimo kelionės

Neukirchen am Großvenediger

Neukirchen ir Bramberg vietovės randasi Wildkogels papėdėje 2225 m aukštyje priešais nuostabų Aukštojo Tauerno foną. Šias vietoves juosia didingos trijų tūkstančių metrų aukščio viršūnės. Įsiterpusi į Aukštojo Tauerno nacionalinį parką, Neukirchen vietovė yra idealus taškas daugybei laisvalaikio pramogų nuostabiame kraštovaizdyje. Wildkogel slidinėjimo zona su daugybe plačių slidinėjimo trasų yra ypač patraukli šeimoms ir tiems, kurie mėgsta įvairovę.

Atokiau nuo kalnų žiemos sporto šakų jūsų laukia tokios pramogos, kaip žygiai su fakelais, slidinėjimas su rogutėmis šeimoms ir čiuožinėjimas ant ledo. Romantiški pasivažinėjimai rogėmis yra puikus būdas mėgautis nuostabiu žiemos peizažu. Visa tai suteiks jums nuostabias žiemos atostogas.

Wildkogel-Arena

Idiliškos Oberpinzgau regiono vietovės yra tarp įspūdingų trijų tūkstančių metrų aukščio Tauerno kalnų viršūnių ir Kicbiuhelio Alpių. Nepakartojamam šio regiono pobūdžiui yra būdinga nepaliesta Aukštojo Tauerno nacionalinio parko gamta, panoraminiai takai žolėtuose Kitzbüheler Alpių kalnuose ir kaimai su tipiška Zalcburgo atmosfera. Aplink Wildkogel yra visai šeimai tinkanti slidinėjimo zona su nuostabiai plačiomis ir pramogų pilnomis trasomis. Vaikams čia yra sudarytos puikios sąlygos, čia surasite slidinėjimo mokyklą, slidinėjimo darželį ir treniruočių zona, o 14 km ilgio rogučių trasa sužavės tiek mažus, tiek ir didelius slidininkus. Jei šio pasiūlymo jums nepakaks, tuomet dar daugiau pramogų sniege surasite Oberpinzgau vietovėje, kur surasite Zillertal Arena, Kitzbüheler Alpes bei Uttendorf zum Weißsee Gletscher.

Atvykimas Neukirchen am Großvenediger

  • Traukinys: Neukirchen am Großvenediger (vietovėje), Mittersill (apie 20 km), Kicbiuhelis (apie 50 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 110 km), Zalcburgas (apie 140 km), Miunchenas (apie 215 km)

Apgyvendinimas Neukirchen am Großvenediger

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Neukirchen am Großvenediger

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais