Klientų atsiliepimai

Obervellach

55 Atsiliepimų skaičius:

89 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,3
Slidinėjimo zona 8,1
Informacija apie slidinėjimo zoną
Mölltaler ledynas
Aukščiausias taškas: 3 122 m
Žemiausias taškas: 2 108 m
Kurorto aukštis: 632 m
Iš viso keltuvų: 9
Bugelinis keltuvas: 2
Krėsliniai keltuvai: 5
Didelė gondola: 2
Iš viso trasų: 17,4 km
Trasos:
5,2 km
Trasos:
7,2 km
Trasos:
5 km
Ski routes: 6 km

Slidinėjimo kelionės Obervellach – kaimelis su „auksine“ praeitimi!

Obervellach

Tarp kalnų, pilių ir rūmų įsikūręs Obervellach yra Karintijos Mölltal centre. Kaip buvęs aukso, sidabro ir vario gavybos centras, ši vietovė turi tikrai „auksinę“ praeitį, apie kurią iki šiol liudija daugelis istorinių pastatų. Šiandien Obervellach yra gamtos mylėtojų ir sporto entuziastų centras. Galiausiai, dėl savo vietos netoliese Aukštojo Tauerno nacionalinio parko, bet taip pat ir dėl 2 skirtingų slidinėjimo zonų, jis yra puikus atspirties taškas slidinėjimo kelionėms. Su skibus per 25–30 minučių lengvai pateksite į vienintelę Karintijos ledyno slidinėjimo zoną, esančią Mölltal ledyne ir Ankogel. Vienintelis Austrijos kurortas Schroth siūlo ne tik unikalią SPA programą, bet ir kitas įvairias laisvalaikio programas (darbo laikas pagal vietinį tvarkaraštį).

Mölltaler ledynas

„100 procentų saulės, sniego ir slidinėjimo pramogų“ - sėkmės formulė Mölltal ledyne ir Ankogel yra tokia pat paprasta, kaip ir suprantama. 3122 metrų aukščio Mölltal ledynas yra vienas iš labiausiai sniegu užtikrintų slidinėjimo zonų Austrijoje. Statistiškai yra įrodyta, kad pietinė Alpių pusė yra saulėčiausias Austrijos regionas. Panoraminis vaizdas į maždaug apie 30 Aukštojo Tauerno viršūnių, trijų tūkstančių metrų aukštyje yra tikrai unikalus peizažas Austrijoje. Vienintelė ledyninė slidinėjimo zona Karintijoje, kuri savo gerbėjų yra vadinama Mölli, kviečia jus slidinėjimo pramogas pradėti jau nuo rugsėjo pabaigos.

Ant Mölltal ledyno ir netoliese esančio Ankogel galite tikėtis beveik 30 km ilgio sniegu užtikrintų trasų. Ankogel taip pat yra tikras iššūkis adrenalino mėgėjams ir trasų menininkams, tačiau ir kiti pramogas mėgstantys slidininkai ir snieglentininkai čia atras plačias ir ilgas trasas. Super plus ant Mölli und Ankogel: laukimo laikas keltuvuose ir piko valandos trasose čia yra nebaisu. Tipiškas Karintijos jaukumas vyrauja abiejose slidinėjimo zonose, visa tai yra gaivus ramybės ir svetingumo mišinys. Dar daugiau pramogų jums gali garantuoti, čiuožinėjimas su pačiūžomis ant ledo arba slidinėjimas su rogutėmis. Absoliutus malonumas po ar vietoj sportinės veiklos yra apsilankymas „Tauern-Bad“ baseine.

Atvykimas Obervellach

  • Traukinys: Mallnitz (apie 8 km), Spittal an der Drau (apie 30 km)
  • Skrydis: Klagenfurtas (apie 110 km), Zalcburgas (apie 170 km), Insbrukas (apie 225 km)

Apgyvendinimas Obervellach

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Obervellach

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...