Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Reutte

239 Atsiliepimų skaičius:

86 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,3
Slidinėjimo zona 7,0
Slidin. trasų žemėlapis
Bergwelt Hahnenkamm/Ski Tannheimertal
Slidin. trasų žemėlapis Bergwelt Hahnenkamm/Ski Tannheimertal
Informacija apie slidinėjimo zoną
Bergwelt Hahnenkamm/Ski Tannheimertal
Aukščiausias taškas: 1 900 m
Žemiausias taškas: 854 m
Kurorto aukštis: 853 m
Iš viso keltuvų: 21
Bugelinis keltuvas: 13
Krėsliniai keltuvai: 5
Didelė gondola: 3
Iš viso trasų: 44,6 km
Trasos:
12 km
Trasos:
26,2 km
Trasos:
6,4 km

Slidinėjimo kelionės Reutte - žiemos linksmybės mažiems ir dideliems!

Reutte

Gražiame Tirolyje, netoli nuo Vokietijos sienos, 853 m aukštyje, yra graži ir visai šeimai tinkanti žiemos sporto vietovė Reutte. Gamtos parko regione yra natūralus grožis su nuostabia panorama, kuris jums siūlo puikiai prižiūrėtus šlaius ir trasas taip pat poilsį ir daugybę išvykų į aplinkines vietoves, tokias kaip karališkoji Neuschwanstein pilis.

Tirolio šiaurės vakaruose esantis miestelis žavi savo lankytojus savo patraukliais istoriniais namais, gražiomis gatvelėmis, daugybe parduotuvių, vietinėmis užeigomis ir plačia pramogų programa. Žygis sniego batais, pasivažinėjimas žirgų traukiamomis rogėmis, boulingas, skvošas, slidinėjimas su rogutėmis ar sklandymas parasparniu - Reute ir aplink niekada nebus nuobodu!

Reutte gamtos regioninis parkas

Ehrwalder Talkessel yra įrėmintas Mieminger kalnų grandinės ir Wetterstein kalnų, kuriame randasi Reutte gamtos regioninis parkas. Netoli Vokietijos sienos rasite nuostabų kalnų peizažą, kuris ribojasi su Landeck ir Imst pietuose bei Vorarlberg vakaruose. Šis regionas neprarado savo originalumo, nors turistiniu požiūriu yra labai gerai išvystytas. Ištyrinėkite gražų kraštovaizdį vienoje iš daugybės trasų, žygiuose su sniego batais arba romantiško pasivažinėjimo su arklių traukiamomis rogėmis metu. Kita vertus, galima ir slidinėti su rogutėmis. Aplinkinėse vietose rasite 300 m ir 1,1 km ilgio rogučių trasas.

Atvykimas Reutte

  • Traukinys: Reutte (vietovėje), Fiusenas (apie 20 km)
  • Skrydis: Memingenas (apie 90 km), Insbrukas (apie 95 km), Friedrichshafen (apie 135 km), Miunchenas (apie 160 km)

Apgyvendinimas Reutte

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Reutte

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais