Klientų atsiliepimai

Scheffau

93 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,9
Slidinėjimo zona 9,3
Slidin. trasų žemėlapis
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Informacija apie slidinėjimo zoną
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Aukščiausias taškas: 1 869 m
Žemiausias taškas: 620 m
Kurorto aukštis: 754 m
Iš viso keltuvų: 83
Bugelinis keltuvas: 33
Krėsliniai keltuvai: 33
Didelė gondola: 17
Iš viso trasų: 270 km
Trasos:
114 km
Trasos:
120 km
Trasos:
36 km

Slidinėjimo kelionės Scheffau – imperatoriškas slidinėjimo malonumas!

Scheffau

Jaukus Scheffau kurortas (apie 754 m aukštyje) yra apsuptas idiliško Wilden Kaisers žiemos kraštovaizdžio. Mėgaukitės kvapą gniaužiančiu vaizdu į aplinkui esantį kalnų pasaulį. Iš Scheffau su dviem moderniomis gondolomis galima patekti tiesiai į „SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental“.

Atsipalaiduoti ir mėgautis ramybe galite žiemos žygio metu per spindintinį žiemos kraštovaizdį aplink Scheffau. Jeigu norite daugiau veiksmo, laiką praleisti galite, pavyzdžiui, leidžiantis apšviesta rogučių trasa vakare arba žaisti aištoką. Be to, apylinkėje yra daug kitų galimybių pralesiti laisvalaikį. Per arba po slidinėjimo galima mėgautis regioniniais patiekalais.

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental

Wilden Kaisers kalnyno apylinkės yra pačioje Kicbiūhelio Alpių širdyje, SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental yra viena didžiausių ir moderniausių slidininėjimo zonų pasaulyje. Ji apima slidinėjimo zonas Brixen im Thale, Kelchsau, Ellmau, Going, Hopfgarten, Itter, Söll, Westendorf, Wörgl, Kirchbichl, Bad Häring ir Scheffau. Kadangi čia yra sniego gaminimo įranga, sniegas garantuotas beveik visada. 270 km trasos, 83 traukinių ir keltuvų, platus laisvalaikio pramogų pasirinkimas, daugiau nei 80 restoranų bei Apres Ski vietinių užeigų jums siūlo beveik neribotas linksmybes ir pramogas. Kurortas SkiWelt jau ne kartą buvo išrinktas vienu geriausiu slidinėjimo kurortu pasaulyje! Jūs turite galimybę praplėsti slidinėjimo abonemento galimybes ir pasirinkti Super Ski Card, kuris jums užtikrina malonumą naudojantis 2815 km nusidriekusiomis trasomis, esančiomis 22 slidinėjimo regionuose!

Atvykimas Scheffau

  • Traukinys: Kufstein (apie 15 km), St. Johann in Tirol (apie 15 km), Wörgl (apie 20 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 80 km), Insbrukas (apie 85 km), Miunchenas (apie 145 km)

Apgyvendinimas Scheffau

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Scheffau

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...