Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Schladming-Dachstein - Ski amadé

516 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 9,1
Slidinėjimo zonos 9,2
Informacija apie slidinėjimo regioną
Ski amadé
Aukščiausias taškas: 2 700 m
Žemiausias taškas: 728 m
Iš viso keltuvų: 270
Bugelinis keltuvas: 133
Krėsliniai keltuvai: 90
Didelė gondola: 47
Iš viso trasų: 760 km
Trasos:
275 km
Trasos:
390 km
Trasos:
95 km

Slidinėjimo kelionės Schladming-Dachstein - įvairios slidinėjimo pramogos Štirijoje!

Populiarus ir vertas dėmesio Schladming-Dachstein atostogų regionas, esantis Štirijos šiaurės vakaruose, iš kur atsiveria įspūdingi slidinėjimo „Ski amadé“ kalnų panorama. Aplink patrauklias slidinėjimo zonas, siūlančias didelę įvairovę, išsirikiuoja daugybė jaukių miestelių. Čia ypač gerose rankose yra šeimos su vaikais, kurios čia ras daug puikių pasiūlymų, žadančių nuostabias atostogas. Žiemos sporto entuziastų širdys tikrai plaks greičiau įvairiose trasose, FIS ir pasaulio taurės nusileidimuose, pramogų parkuose ir freeride zonose. 1999 m. regione vyko šiaurės šalių slidinėjimo čempionatas – nieko keisto, turint omenyje puikų lygumų trasų asortimentą su iš viso 714 km. Po sportiškos dienos sniege pagaliau galite pažinti ir pamilti tipišką Štirijos jaukumą daugelyje kaimiškų užeigų ir barų.

Ramsau am Dachstein

Ramsau am Dachstein yra saulėtoje aukštoje plynaukštėje (1200 m) virš Ennstal slėnio, ant pietinių Dachstein masyvo sienų ir priešais įspūdingą Hoher Dachstein panoramą 2995 m aukštyje. Čia ypač patogiai jaučiasi šeimos ir pradedantieji. Gretima slidinėjimo zona daugiausia siūlo žemo sudėtingumo trasas, todėl pagrindinis dėmesys skiriamas malonioms trasoms. Ramsau su savo lygumų slidinėjimo stadionu nebėra patarimas lygumų slidinėjimo …
Informacija apie vietovę

Schladming

Nuostabiame Dachstein masyvo fone, Schladming-Dachstein regiono centre, yra gerai žinomas Schladming miestelis, kuriame 2013 m. vyko pasaulio slidinėjimo čempionatas. Miestelio vaizdui būdingos mažos, senovinės gatvelės ir gyvos aikštės. Istoriniuose miesto namuose rasite daugybę parduotuvių promenadų, gatvės kavinių, restoranų ir naktinių zonų. Nuo miestelio centro iki įėjimo į Planai slidinėjimo zoną yra vos keli metrai. Be didelio trasų …
Informacija apie vietovę

Vietovės Schladming-Dachstein - Ski amadé

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
1
1

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...