Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Schlitters

80 Atsiliepimų skaičius:

100 % Rekomendacija:

Vietovė 7,6
Slidinėjimo zona 9,5
Informacija apie slidinėjimo zoną
Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch
Aukščiausias taškas: 2 378 m
Žemiausias taškas: 600 m
Kurorto aukštis: 548 m
Iš viso keltuvų: 43
Bugelinis keltuvas: 21
Krėsliniai keltuvai: 13
Didelė gondola: 9
Iš viso trasų: 106 km
Trasos:
33 km
Trasos:
53 km
Trasos:
20 km
Ski routes: 7 km
Vaizdo įrašai

Slidin. zona Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch

Slidin. zona Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch

Su „Zillertal Superskipass“ turėsite pasirinkimą iš 535 km ilgio trasų Zillertal arenoje, prie Mayrhofner kalnų keltuvo, Ski & Gletscherwelt Zillertal 3000, Hochzillertal - Hochfügen - Spieljoch slidinėjimo zonoje ir Wildkogel arenoje, Bramberg. Slidinėjimo zonos yra idealiai sujungtos viena su kita nemokamu autobusu ir traukinu. Zillertal arena jau keletą metų siūlo nemokamą Wi-Fi savo slidinėjimo zonose! Taigi nauja patirtimi ir svarbiausiais įvykiais galėsite pasidalinti tiesiogiai su savo artimaisiais namuose (žr. slidinėjimo regione).

Iš Schlitters per kelias minutes galėsite pasiekti Fügen vietovę, iš kur galėsite tiesiai patekti į slidinėjimo zoną „Ski-optimal Hochzillertal-Hochfügen". Dėl Hochfügen ir Hochzillertal zonų susijungimo jūs galėsite naudotis 92 km ilgio įvairiomis trasomis. Ski-Dorados Hochfügen slėnio stotis yra 1500 m aukštyje virš jūros lygio, kurią galėsite lengvai pasiekti iš Fügen su skibus. Aukštas slėnis žiemos sporto gerbėjams garantuoja sniegą iki pat balandžio pabaigos ir yra idealus visiems, ieškantiems slidinėjimo zonos, kuri patenkintų visus reikalavimus. Nauji keltuvai atveria nuostabų reljefą iki 2360 m aukščio.

Spieljoch slidinėjimo zona siūlo dar 21 km ilgio, puikiai sutvarkytas trasas ir iš viso 7 keltuvus, įskaitant stebuklingus kilimus pirmiesiems slidinėjimo žingsneliams sniege. 7 km ilgio nusileidimas slėniu į Fügen, suteiks daug žavesio slidinėjimo mėgėjams. Pagrindinis dėmesys čia yra skiriamas draugiškumui šeimoms ir vaikams.

Nuo 2018 m. gruodžio mėn. Hochzillertal slėnyje nauja 10 vietų Wimbachexpress gondola pakeitė senąjį 4 vietų Krössbichl keltuvą. Naujojoje kalnų stotyje įsikūręs naujas, išskirtinis italų restoranas Albergo yra maždaug 180 m aukštyje, iš kur yra galimi tolimesni nusileidimai. 2019/2020 m. sezono susijungime ant peak-to-peak nuo Hochzillertal-Hochfügen iki Spieljoch buvo sudarytas valandinis skibus maršrutas tarp Fügen, Spieljoch slėnio stoties ir Kaltenbach im Hochzillertal.

Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Schlitters

Naktinis slidinėjimas Austrijoje yra labai paklausus, todėl naktinio slidinėjimo negalima pamiršti, kai kalbama apie Zillertal trasas. Hochfügen-Hochzillertal slidinėjimo zonoje yra dvi naktinio slidinėjimo zonos, kuriose slidinėti galima iki vėlaus vakaro. Kaltenbach vietovėje naktinis slidinėjimas vyksta „Stephano-Eberharterio-Gold“ trasoje. 5 km ilgio slėnio trasa yra apšviesta nuo Hochzillertal keltuvo trasos vidurio iki slėnio stoties ir gali būti visiškai padengta sniegu. Nuo sausio iki kovo mėnesio, darbo laikas yra prailgintas ir raudona trasa veikia iki 22.00 val. Nemokamas skibus nuveš jus iš Schlitters įėjimo į keltuvą.

Taip pat Hochfügen vietovėje yra apšviestos mėlynos Lamark keltuvų trasos. Taip pat kelis kartus per sezoną čia vyksta naktiniai pasirodymai: vietiniai slidinėjimo instruktoriai slidinėjimo parodose demonstruoja savo slidinėjimo akrobatiką su šviesų efektais ir fejerverkais.

Apres Ski Schlitters

Hochzillertal après-ski meka turi beveik viską, ko reikia sėkmingai slidinėjimo dienos pabaigai! Ramios, jaukios trobelės, kalnuotos ganyklos ir trasos vilioja gultais bei atviru židiniu. Kristallhütte ir Wedelhütte yra tikrai išskirtinės. Vėliau Hochzillertal slėnio stotyje esančios užeigos ir barai pvz. Postalm ir Seetal's baras po uždanda kvies jus mėgautis mežiotojų arbata ir karštu vynu.

Tie, kuriems jau užtenka slidinėjimo ir après-ski šurmulio, Schlitters vietovėje galės atsipalaiduoti ir suras ramią programą. Schlitterer ežeras, vasarą viešas baseinas su vaikų žaidimų aikštele yra idealus idiliškam pasivaikščiojimui žiemą, po kurio bus galima sustoti atsigaivinti ir užkasti Seecafé kavinėje. Čia esantys pėsčiųjų takai tarp Schlitters, Strass ir Bruck ves jus į vaizdingą kraštovaizdį prie įėjimo į slėnį link Inn arba palei miško pakraštį iki Fügen ir Ziller upės. Kelios iš dalies apšviestos rogučių trasos yra Uderns, Stumm, Fügenberg arba Hochfügen slėnių savivaldybėse. Vandens ir SPA gerbėjai neturėtų praleisti galimybės apsilankyti Zillertal termėje. Nuo įspūdingų vandens kalnelių iki SPA zonos su pirčių zona, kiekvienas šeimos narys čia ras daugybę terminių pramogų. O Fügen ir Kaltenbach vietovės su barais ir pubs siūlo geriausias sąlygas vakarinėms pramogoms.

Snowpark: Schlitters

2050–2120 m aukštyje Hochzillertal-Kaltenbach slidinėjimo zonoje esantis „Betterpark“ yra tiesiai prie „Schnee Express“ 8 vietų krėslinio keltuvo.

Parkui priklausantis keltuvas jus transportuos tiesiai ir patogiai, kad galėtumėte sklandžiai pereiti prie kito važiavimo. Parke yra trys linijos, turinčios skirtingo sunkumo lygius, kad ant kickers & co pradedantieji, pažengusieji ir profesionalai galėtų išbandyti savo talentą. Papildomas, gale parko esantis Schmankerl siūlo jums jib line su skirtingomis boxen ir rails. Didžiausi akcentai čia turbūt yra XL kicker, kuris žada puikų pasirodymą krėsliniame keltuve sėdintiems žiūrovams ir 100 m ilgio superpipe, kuri randasi šiek tiek žemiau parko, 1950 m aukštyje.

Po ilgos laisvalaikio dienos ar pertraukos metu poilsio zona su konteineriais, gultais ir tinkama garso sistema kvies jus atsipalaiduoti. Freestyler mėgėjai, visame Zillertal slėnyje suras daugybę snowparks, kuriuose galės išleisti garą, pvz. Mayrhofen, Gerlos ar Hintertuxer ledyne.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch

Bandomasis pranešimas Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,7 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Schlitters

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Schlitters

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais