Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Informacija apie slidinėjimo zoną
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Aukščiausias taškas: 1 869 m
Žemiausias taškas: 620 m
Kurorto aukštis: 703 m
Iš viso keltuvų: 81
Bugelinis keltuvas: 30
Krėsliniai keltuvai: 35
Didelė gondola: 16
Iš viso trasų: 288 km
Trasos:
126 km
Trasos:
127 km
Trasos:
35 km
Klientų atsiliepimai

Appartements im Schindlhaus

50 Atsiliepimų skaičius:

78 % Rekomendacija:

Apgyvendinimas 7,2
Vietovė 9,2
Slidinėjimo zona 9,6

Slidin. zona SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Slidin. zona SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Su Skipass „SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental" jūs turėsite susisiekimą su viena didžiausių ir moderniausių slidinėjimo zonų pasaulyje. SkiWelt jau kelis kartus buvo pavadinta viena geriausių slidinėjimo zonų pasaulyje! 81 modernių keltuvų įranga, 288 km ilgio slidinėjimo trasos ir penki snowparks garantuoja nesibaigiantį malonumą sniege. Nesvarbu dideli ar maži, pradedantieji ar profesionalai, čia kiekvienas atras sau tinkamą užsiėmimą. Su gondoliniu keltuvu turėsite puikų susisiekimą su Hohen Salve trasomis per Hochsöll - ir iš ten į visą slidinėjimo zoną! Ypatingas 2,5 km ilgio, vidutinio sunkumo nusileidimas slėniu ir beveik 4 km ilgio, šeimoms skirtas nusileidimas Hohen Salve žada neribotą slidinėjimo malonumą. Be to, Söll vietovėje turėsite galimybę išbandyti naktinę rogučių trasą, kurios ilgis yra apie 8 km.

Mėgstantysramiai ramiai slidinėti ir pradedantieji čia turės ką veikti, kaip ir tikri ekspertai. Freeride fanai gali, pavyzdžiui, Hopfgarten išbandyti save. Tikrą malonumą žada 80 sustojimai, kurie supa slidinėjimo zoną. Vaikams čia taip pat neteks nuobodžiauti. Vaikų slidinėjimo šalyje „Hexenwiese“ yra raganų supuoklės , raganos kupra, tamsusis tunelis, raganos šluota ir dar daugiau pramogų, kurios yra skirtos jauniesiems slidininkas. Taip mažieji žaidimo būdu pratinami slidinėti. Be to, slidinėjimo mokyklos Söll vietovėje siūlo vaikams pagal amžių pritaikytus kursus ir vaikų priežiūrą visoms amžių grupėms.

Jeigu keliaujate su vaikais arba net pats esate pasakų mylėtojas turėtumėte būtinai išbandyti naują 10 vietų, nuotykių gondolą SkiWelt Söll. Tema „Hans im Glück“ galima daug ką pažinti!

Kita ypatinga „Skiwelt Söll“ savybė yra slidinėjimo ir boardercross line „Red Viper“ su laiko matavimu ir vaizdo įrašymu. Dienos pabaigoje visi, norintys savo slidinėjimo vaizdo įrašo jį galės atsisiųsti ir dar kartą patirti nuotykius.

Atnaujinę savo skipass į „Super Ski Card“ (žr. slidinėjimo regioną), galėsite patirti dar didesnius slidinėjimo malonumus: su šiuo skipass galėsite patirti neribotas slidinėjimo pramogas 22 slidinėjimo regionuose Tirolyje ir Zalcburge, kur rasite 938 keltuvus ir 2750 km ilgio trasas!
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Söll

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental yra galimybė trijose slidinėjimo zonose išbandyti naktinį slidinėjimą: Söll, Brixen ir Westendorf. SkiWelt Söll siūlo didžiausią naktinio slidinėjimo zoną Austrijoje! Iš viso čia yra apšviesta 10 km ilgio puikiai prižiūrėtos naktinio slidinėjimo trasos. Tris dienas per savaitę, nuo terčiadienio iki šeštadienio, penkiose slidinėjimo trasose, slidinėjimo malonumai gali tęstis dar ilgiau. Nusileidimai prie keltuvo gondolos Hochsöll ir prie krėslinių keltuvų Keat ir Hexen6er yra apšviečiami iki 21.45 val. Taip pat ir Fun-Arena "Hans im Glück" prie 4 vietų krėslinio keltuvo ir naktinė rogučių trasa priklauso naktiniams slidinėjimo malonumams. Rogučių naktinio slidinėjimo trasa, Hochsöll gondolinis keltuvas bei kelios slidinėjimo užeigos užbaigia vakaro pasiūlymus. Naktinis slidinėjimas Söll vietovėje yra toks populiarus, kad už jį reikia nusipirkti net atskirą skipass.

Brixen prie Schusterbühel keltuvo, 300 m ilgio mėlyna naktinio slidinėjimo trasa bus apšviesta iki 19.00 val. Westendorf, treniruočių trasoje, jūsų lauks 500 m ilgio trasa, kuri kiekvieną antradienį kvies jus slidinėti naktį. Westendorf ir Brixen vietovėse yra taikomas naktinio slidinėjimo mokestis.

Apres Ski Söll

Senovinės užeigos, stotelės kur galima užkasti, barai ir kavinės, pavertė Söll populiaria žiemos sporto vieta, kuri kvies jus mėgautis daugybe Après-Ski galimybių. Kai Après-Ski barai uždarys duris, tuomet diskotekoje „Whiskey-Mühle" galėsite dar ilgai švęsti.

Šeimos neturėtų praleisti naktinio slidinėjimo su rogutėmis ar romantiško pasivažinėjimo arklių traukiamomis rogėmis, kur galėsite pasigrožėti nuostabia Wilden Kaisers žiemos peizažo panorama.

Be abejo, čia yra ir daugiau sporto galimybių, tokių kaip skvošas, boulingas, žiemos žygiai su gidu, čiuožinėjimas ant ledo ir dar daugiau. Kaip svarbiausias akcentas čia yra žygis su sniego batais ir gidu per žiemišką kalnų pasaulį.

Snowpark: Crazy Kangaroo Park Söll

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental galėsite naudotis keturiais puikiais snowparks ir skiparcours. Söll jūsų laukia puikiai įrengtas „crazy kangaroo park". 1220 m aukštyje jūsų laukia 12 elementų, kur galėsite audringai šėlti.

Naujokai čia galės žengti pirmuosius žingsnius ant kickers ir funbox pradedančiųjų zonoje. Vidutinė arija lauks pažengusiųjų slidininkų su boxen, kickern su iki 10 m table, downrail bei įvairiais jib elementais. Ypatingas akcentas čia yra 450 m ilgio funny bird slope prie Salvenmoos krėslinio keltuvo, kuri yra padalinta į dvi lines. Savo kūribiškumą galėsite parodyti ant cornern, boxen, jumps, 7 km ilgio tunelyje arba slidinėjimo sraigėje. Ten funny bird slope papildomai su prožektorių įranga, per savaitę būna net keli naktiniai seansai kur galėsite slidinėti ir naktį.

Jei ieškote papildomų laisvalaikio pramogų, tuomet tai rasite Ellmau „intersport kaiserpark“, Westendorf „big playground“ ir „mini playground“, kurie yra specialiai sukurti pradedantiesiems ir vaikams.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant Snowpark žemėlapio.

Slidinėjimo zona SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Austrija

Ekspertų bandomasis pranešimas SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental

Bandomasis pranešimas SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4,7 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais