Sunnseit' Appartement
NAUJAS!
Atsiliepimų dar nėra.
| Aukščiausias taškas: | 1 869 m |
| Žemiausias taškas: | 620 m |
| Kurorto aukštis: | 703 m |
| Iš viso keltuvų: | 81 |
| Didelė gondola: | 17 |
| Krėsliniai keltuvai: | 32 |
| Bugelinis keltuvas: | 21 |
| Magiški kilimai: | 11 |
| Iš viso trasų: | 275 km |
|
Trasos:
|
115 km |
|
Trasos:
|
121 km |
|
Trasos:
|
39 km |
Sunnseit' Appartement °°°°
Trumpai
Vieta
Šis patogus apartamentų kompleksas Sunnseit' Appartement įsikūręs maždaug 850 m atstumu nuo Söll centro, Sonnbichl rajone. Žiemos sporto mėgėjai slidinėjimo trasas pasieks maždaug 2 km atstumu esančiu „Skiwelt Söll“ keltuvu. Už maždaug 120 m yra slidininkų autobusų stotelė. Apsipirkti galėsite už 1 km, artimiausios kavinės ir restoranai yra už 850 m.Apstatymas
Šiame su meile įrengtame viešbutyje yra Wi-Fi. Žiemos sporto įrangą galėsite saugiai palikti slidžių/snieglenčių saugykloje. Savo transporto priemonę galėsite palikti automobilių stovėjimo aikštelėje - jei yra laisvų vietų.Maitinimas
Be maitinimo.Kambario tipas
-
4 asm. apartamentas, SC
- Gyvenamoji patalpa: sofa, valgomojo zona, virtuvėlė ir sėdėjimo galimybė
- 2x miegamasis: dvigulė lova bei Atviras vonios kambarys
- Virtuvėlė: orkaitė, indaplovė, viryklė, kavos virimo aparatas, šaldytuvas su šaldikliu, mikrobanų krosnelė, skrudintuvė ir virdulys
- 2x Atviras vonios kambarys: dušas ir plaukų džiovintuvas
- Atskiras WC
- Balkonas
- Įrengimas: TV ir Wi-Fi
Išlaidos atvykus į vietą
- Kurorto mokestis (asmeniui/nakčiai: nuo 15 metų apie 2,50 €)
- Keycard (2 € asmeniui/apsistojimui)
Pagal pageidavimą atvykus į vietą (už mokestį)
- Pusryčiai (pateikus užklausą)
Visoms vietoje nurodytos mokamos išlaidoms galioja nuo 2025-06-01.
Naminiai augintiniai
- Naminiai augintiniai neįleidžiami
Svarbi informacija
- Ši apgyvendinimo įstaiga nėra pritaikyta neįgaliųjų vežimėliams.
- Jei kambarys yra pilnas jame negalima apsistoti su kūdikiu
Atvykimo informacija
- Check-In: nuo 16.00
- Check-Out: iki 10.00
Atvykimas/Žemėlapis
- Traukinys: Hopfgarten (apie 10 km), Wörgl (apie 15 km), Kufstein (apie 15 km)
- Skrydis: Insbrukas (apie 80 km), Zalcburgas (apie 85 km), Miunchenas (apie 145 km)



