Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

St. Johann im Pongau

279 Atsiliepimų skaičius:

97 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,6
Slidinėjimo zona 9,3
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Salzburger Sportwelt
Aukščiausias taškas: 2 188 m
Žemiausias taškas: 600 m
Kurorto aukštis: 570 m
Iš viso keltuvų: 97
Bugelinis keltuvas: 40
Krėsliniai keltuvai: 35
Didelė gondola: 22
Iš viso trasų: 250 km
Trasos:
110 km
Trasos:
121 km
Trasos:
19 km
Ski routes: 18 km

Slidinėjimo kelionės St. Johann im Pongau - vartai į platųjį Ski amadé pasaulį!

St. Johann im Pongau

St. Johann im Pongau vietovė yra 570 m aukštyje ir yra tuo pačiu vardu pavadinta Becirkes sostinė. Vietovė Salzachtal slėnyje yra apsupta Zalcburgo Schieferalpen kalnagūbrio šiaurėje, Radstadt Tauern Alpių pietryčiuose ir Ankogel grupės kalnų pietvakariuose. Dėl geros infrastruktūros bendruomenė siūlo puikų įėjimą į sujungtas slidinėjimo zonas Ski Amadé. Čia jūsų lauks ypatingos slidinėjimo malonumus teikiančios 760 km ilgio trasos.

Netoliese esantis Zalcburgas (60 km) jums siūlo puikius kultūrinius ir apsipirkimo pasiūlymus. Tačiau St. Johann ir be slidinėjimo trasose rasite daugybę įvairių užsiėmimų. Mėgaukitės kalėdine eglute mieste per Kalėdas, eikite čiuožinėti su pačiūžomis, slidinėkite su rogutėmis arba leiskitės į slidinėjimo turą su visa šeima į Geisterberg, kur velnio maršrute susidursite su raganomis ir vaiduokliais.

Salzburger Sportwelt - Ski amadé

Slidinėjimo regionas Ski amadé nustato standartus žiemos sporto šakose! Sujungus penkis slidinėjimo regionus, iškilo beveik tobulas žiemos rojus, kuris išpildo visų norus! 25 slidinėjimo regiono asociacijos kaimai, kuriuos sudaro 5 regionai, pasižymi savitu žavesiu ir sėkmingai derina gyvybingumą ir jaukų kaimo charakterį. Pasinaudokite puikiais slidinėjimo regionais ir mėgaukitės kasdien puikiomis sąlygomis trasose. Nesvarbu, didelis ar mažas, senas ar jaunas, ieškantys nesibaigiančio malonumo ant trasų, čia yra tinkamose rankose! Apres Ski galima praleisti įvairiai, jeigu tik yra noro: linksmintis vakarėliuose, sportuoti ar kitaip smagiai praleisti laiką. Įsitikinkite patys ir mėgaukitės grandiozinėmis atostogomis šiame unikaliame slidinėjimo regione!

Atvykimas St. Johann im Pongau

  • Traukinys: St. Johann, Pongau (vietovėje)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 60 km), Klagenfurtas (apie 175 km), Miunchenas (apie 230 km), Insbrukas (apie 235 km)

Apgyvendinimas St. Johann im Pongau

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės St. Johann im Pongau

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais