Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Stubaital

965 Atsiliepimų skaičius:

95 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 8,6
Slidinėjimo zonos 9,2
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo regioną
Stubai Skipass
Aukščiausias taškas: 3 210 m
Žemiausias taškas: 960 m
Iš viso keltuvų: 48
Bugelinis keltuvas: 28
Krėsliniai keltuvai: 10
Didelė gondola: 10
Iš viso trasų: 95 km
Trasos:
36 km
Trasos:
28 km
Trasos:
31 km
Ski routes: 5 km

Slidinėjimo kelionės Stubaital - linksmybės ir sniegas garantuotas!

Atostogos Stubaital slėnyje reiškia užtikrintą sniegą ir linksmybes! Stubaital slėnis – modernus ir geras – yra vienas gražiausių aukštų kalnų slėnių Tirolyje. Kaip didžiausia slidinėjimo zona Austrijoje, siūlo visiškai užtikrintą sniegą ir neribotą malonumą ant 65 km slidinėjimo trasų iki 3210 m aukščio! Ledyne yra ne tik slidinėjimo trasos, bet ir 2 km ilgio aukštumų lygumų slidinėjimo trasa lygumų slidininkams, bokštas laipiojimui ledu, žygiai su nuotykiais ir ėjimo turai. Kalbant apie Apres Ski, Stubaital slėnyje kurortai yra labai įvairūs, tad ten galima švęsti, jeigu tik yra noro!

Neustift

Stubaital slėnio širdyje yra gyvybingas žiemos sporto kurortas Neustift. Keltuvai Elferlifte pačiame kurorte, slidinėjimo zona Schlick 2000 prie Fulpmes ir artumas iki ledyno „Stubaier Gletscher“ paverčia Neustift žiemos sportininkų rojumi. Ledynas „Stubaier Gletscher“ yra žinomas dėl savo puikiai paruoštų slidinėjimo trasų, svajingi gilaus sniego nusiledimai ir Funpark, kurį Neustift ir visas Stubaital slėnis paverčia aukščiausios klasės žiemos …
Informacija apie vietovę

Vietovės Stubaital

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
3

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais