Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Turrach

26 Atsiliepimų skaičius:

88 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,6
Slidinėjimo zona 8,5
Informacija apie slidinėjimo zoną
Turracher Höhe
Aukščiausias taškas: 2 205 m
Žemiausias taškas: 1 400 m
Kurorto aukštis: 1 269 m
Iš viso keltuvų: 18
Bugelinis keltuvas: 12
Krėsliniai keltuvai: 5
Didelė gondola: 1
Iš viso trasų: 42,5 km
Trasos:
14 km
Trasos:
25 km
Trasos:
3,5 km
Ski routes: 1 km

Slidinėjimo kelionės Turrach – ideali atostogų vieta šeimoms!

Turrach

Praeityje Turrach vietovėje, mediena ir geležis turėjo didelę įtaką vietinių gyvenimui. Geležies kasykla ir miškininkystė buvo svarbiausi pragyvenimo ir ekonominiai šaltiniai šioje vietovėje, kuri yra Turracher Höhe papėdėje. Jis yra 1269 m aukštyje ir tapo populiariu žiemos sporto centru. Čia ne tik slidininkai ir snieglentininkai suras sau tinkamą vietą aukštame plokščiakalnyje virš kaimo, bet ir lygumų slidininkai bei žiemos žygių mėgėjai, kurie galės mėgautis nepakartojamais gamtos peizažais ir vaizdais į Karavankus, Julijos Alpes ir Nocko kalnus. Aukšto plokščiakalnio centre yra vaizdingas Turracher ežeras. Su daugybe laisvalaikio pramogų ir puikia slidinėjimo zona, Turrach vietovė yra puikus pasirinkimas ir šeimoms su vaikais.

Nockberge

Nacionalinis parkas Nockberge yra Karintijoje, Austrijos pietuose. Maždaug 184 km² čia yra seniausiai suformuotų kalnų Europoje „Mittelgebirge“, kvapą gniaužiančios gamtos ir įvairios gyvūnijos derinys. Net ir šiandien tradicijos regione yra labai svarbios, tačiau modernumo įtaka yra taip pat priimtina. Žiemos sporto fanams Nockbergen atsiveria ne tik daug žadantis SPA regionas, bet ir sporto regionas 1.078 – 2.055 m aukštyje! Keltuvai, slidinėjimo ir lygumų slidinėjimo trasos, taip pat yra galimybė puikiai pašėlti per Apres Ski! Lygumų slidininkai čia taip pat yra gerose rankose: yra daug gražių lygumų slidinėjimo trasų, ant kurių galima mėgautis kalnų panorama.

Atvykimas Turrach

  • Traukinys: Predlitz (apie 15 km), Spittal/Drau (apie 60 km)
  • Skrydis: Klagenfurtas (apie 70 km), Zalcburgas (apie 150 km), Insbrukas (apie 300 km)

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...