Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Wagrain

325 Atsiliepimų skaičius:

96 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 9,1
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Salzburger Sportwelt
Aukščiausias taškas: 2 188 m
Žemiausias taškas: 600 m
Kurorto aukštis: 850 m
Iš viso keltuvų: 97
Bugelinis keltuvas: 40
Krėsliniai keltuvai: 35
Didelė gondola: 22
Iš viso trasų: 250 km
Trasos:
110 km
Trasos:
121 km
Trasos:
19 km
Ski routes: 18 km

Slidinėjimo kelionės Wagrain - mėgaukitės begalinėmis ski amadé pramogomis!

Wagrain

Wagrain vietovė yra Zalcburgo regiono širdyje, 850 m aukštyje. Nepaisant savo dydžio ši vietovė sugebėjo išlaikyti jaukų, kaimo charakterį. Dėl puikios vietos prie Skischaukel Flachau/Wagrain zonose yra puikus susisiekimas su top slidinėjimo zona, kuri vilios jus įvairiomis trasomis, freeride galimybėmis ir snowparks! Čia taip pat surasite daugybę après-ski pasiūlymų, įrenginių ir renginių šeimoms su vaikais pvz. „Wasserwelt Amadé" plaukimo rojus. Be to ši vietovė turi labai gerą infrastruktūrą su slidinėjimo mokyklomis, restoranais, sporto parduotuvėmis ir įvairiomis sporto ir laisvalaikio galimybėmis. Taigi Wagrain vietovė garantuoja jums dieną su daugybe pramogų!

Salzburger Sportwelt - Ski amadé

Slidinėjimo regionas Ski amadé nustato standartus žiemos sporto šakose! Sujungus penkis slidinėjimo regionus, iškilo beveik tobulas žiemos rojus, kuris išpildo visų norus! 25 slidinėjimo regiono asociacijos kaimai, kuriuos sudaro 5 regionai, pasižymi savitu žavesiu ir sėkmingai derina gyvybingumą ir jaukų kaimo charakterį. Pasinaudokite puikiais slidinėjimo regionais ir mėgaukitės kasdien puikiomis sąlygomis trasose. Nesvarbu, didelis ar mažas, senas ar jaunas, ieškantys nesibaigiančio malonumo ant trasų, čia yra tinkamose rankose! Apres Ski galima praleisti įvairiai, jeigu tik yra noro: linksmintis vakarėliuose, sportuoti ar kitaip smagiai praleisti laiką. Įsitikinkite patys ir mėgaukitės grandiozinėmis atostogomis šiame unikaliame slidinėjimo regione!

Atvykimas Wagrain

  • Traukinys: St. Johann im Pongau (apie 10 km), Schwarzach St. Veit (apie 20 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 70 km), Klagenfurt (apie 165 km), Miunchenas (apie 235 km)

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais