Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Walchsee

529 Atsiliepimų skaičius:

93 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,5
Slidinėjimo zona 7,8
Informacija apie slidinėjimo zoną
Hochkössen
Aukščiausias taškas: 1 690 m
Žemiausias taškas: 619 m
Kurorto aukštis: 658 m
Iš viso keltuvų: 12
Bugelinis keltuvas: 8
Krėsliniai keltuvai: 3
Didelė gondola: 1
Iš viso trasų: 22 km
Trasos:
10 km
Trasos:
9 km
Trasos:
3 km
Ski routes: 1 km

Slidinėjimo kelionės Walchsee - atostogų patirtis!

Walchsee

Walchsee vietovė yra tiesiai ant to paties pavadinimo ežero kranto, 658 m aukštyje. Saulės spinduliais lepinama vieta Zahmer Kaiser papėdėje yra nedidelis rojus žiemos sporto entuziastams. Žiemos žygeiviai ir lygumų slidininkai iš čia gali pradėti ilgas keliones, o ledo ritulio mėgėjai ir čiuožėjai galės suktis ant užšalusio ežero. Apžiūrėti apylinkes galėsite dalyvaudami dideliame žygyje su sniegbačiais. Slidininkai Hochkössen slidinėjimo zonos keltuvus pasieks vos per kelias minutes. Norintys pasistiprinti po turiningos dienos čia ras daugybę restoranų, namelių ir jaukių užeigų, kurios lepins jus savo Tirolio patiekalais.

Kaiserwinkl

Įspūdingos Wilden ir Zahmen Kaisers kalnų grandinės sudaro įspūdingą Kaiserwinkl regiono ir jo žiemos sporto kurortų foną. Pastaraisiais metais šis regionas, tiesiogiai besiribojantis su Vokietija, tapo tikru žiemos sporto rojumi. Iš viso 35 km ilgio trasos siūlo patrauklius pasiūlymus slidininkams ir snieglentininkams. Ilgiausia trasa yra 7 km ilgio o jos aukščio skirtumas yra didesnis nei 1000 m! Tankiame trasų tinkle aplink ir virš užšalusio Walchsee ežero lygumų slidininkai suras visas trasų variacijas. Čia taip pat surasite Après-Ski ir kitą platų laisvalaikio užsiėmimų pasirinkimą.

Atvykimas Walchsee

  • Traukinys: Kufstein (apie 20 km), St. Johann in Tirol (apie 30 km)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 75 km), Insbrukas (apie 95 km), Miunchenas (apie 130 km)

Apgyvendinimas Walchsee

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Walchsee

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...