Klientų atsiliepimai

Westendorf

257 Atsiliepimų skaičius:

97 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 9,0
Slidinėjimo zona 9,3
Slidin. trasų žemėlapis
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Informacija apie slidinėjimo zoną
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Aukščiausias taškas: 1 869 m
Žemiausias taškas: 620 m
Kurorto aukštis: 783 m
Iš viso keltuvų: 83
Bugelinis keltuvas: 33
Krėsliniai keltuvai: 33
Didelė gondola: 17
Iš viso trasų: 270 km
Trasos:
114 km
Trasos:
120 km
Trasos:
36 km

Slidinėjimo kelionės Westendorf – imperatoriškas slidinėjimo malonumas!

Westendorf

Gražiojo Brixental slėnio viduryje, saulėtoje plynaukštėjė apie 780 m aukštyje, yra patrauklus žiemos sporto kurortas Westendorf. Tiroliškas kalnų kaimelis, kuris yra Choralpe papėdėje, įtikins ne tik savo gražiu kalnų peizažu, bet ir savo puošniu kurorto centru su istoriniais pastatais, jaukiomis kavinėmis ir svečių namais „Gasthaus“.

Ten jūsų laukia ne tik svetingumas ir tiroliškas jaukumas, bet ir aukštos klasės žiemos sporto malonumas! Asutrijos didžiausia sujungta slidinėjimo zoną, kuri jums siūlo tikrą malonumą, yra visai arti : „SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental“. Vietinė slidinėjimo zona Westendorf yra tikras Eldorado snieglentininkams, o lygumų slidininkai regione ras daugybę gerai sudarytų ir paruoštų lygumų slidinėjimo trasų.

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental

Wilden Kaisers kalnyno apylinkės yra pačioje Kicbiūhelio Alpių širdyje, SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental yra viena didžiausių ir moderniausių slidininėjimo zonų pasaulyje. Ji apima slidinėjimo zonas Brixen im Thale, Kelchsau, Ellmau, Going, Hopfgarten, Itter, Söll, Westendorf, Wörgl, Kirchbichl, Bad Häring ir Scheffau. Kadangi čia yra sniego gaminimo įranga, sniegas garantuotas beveik visada. 270 km trasos, 83 traukinių ir keltuvų, platus laisvalaikio pramogų pasirinkimas, daugiau nei 80 restoranų bei Apres Ski vietinių užeigų jums siūlo beveik neribotas linksmybes ir pramogas. Kurortas SkiWelt jau ne kartą buvo išrinktas vienu geriausiu slidinėjimo kurortu pasaulyje! Jūs turite galimybę praplėsti slidinėjimo abonemento galimybes ir pasirinkti Super Ski Card, kuris jums užtikrina malonumą naudojantis 2815 km nusidriekusiomis trasomis, esančiomis 22 slidinėjimo regionuose!

Atvykimas Westendorf

  • Traukinys: Westendorf (kurorte), Brixen im Thale (apie 5 km), Kitzbühel (apie 20 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 85 km), Zalcburgas (apie 135 km), Miunchenas (apie 160 km)

Apgyvendinimas Westendorf

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Westendorf

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...