Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Wörgl

190 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,0
Slidinėjimo zona 9,4
Slidin. trasų žemėlapis
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Slidin. trasų žemėlapis SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Informacija apie slidinėjimo zoną
SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental
Aukščiausias taškas: 1 869 m
Žemiausias taškas: 620 m
Kurorto aukštis: 511 m
Iš viso keltuvų: 82
Bugelinis keltuvas: 32
Krėsliniai keltuvai: 33
Didelė gondola: 17
Iš viso trasų: 270 km
Trasos:
114 km
Trasos:
120 km
Trasos:
36 km

Slidinėjimo kelionės Wörgl – gyvybingas miestelis!

Wörgl

Wörgl – miestas Tirolio Inn slėnyje, netoli nuo Vokietijos sienos. Wörgl, kuriame gyvena daugiau nei 13 000 gyventojų, yra vienas didžiausių Tirolio miestų ir turi daug ką pasiūlyti. Jis yra tiesiai prie Briksental žiočių ir perėjos į Wildschönau plokščiakalnį. Todėl Wörgl yra netoli nuo Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau ir SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental keltuvų. Pulsuojantis Tirolio miestelis neturi tiesioginio ryšio su slidinėjimo zona, tačiau gali pasigirti gausybe laisvalaikio pramogų ir apsipirkimo galimybių. Jei vertinate gerą infrastruktūrą ir naktinio gyvenimo galimybes, Wörgl miestelis Tirolyje yra puiki vieta jums.

SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental

Wilden Kaisers kalnyno apylinkės yra pačioje Kicbiūhelio Alpių širdyje, SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental yra viena didžiausių ir moderniausių slidininėjimo zonų pasaulyje. Ji apima slidinėjimo zonas Brixen im Thale, Kelchsau, Ellmau, Going, Hopfgarten, Itter, Söll, Westendorf, Wörgl, Kirchbichl, Bad Häring ir Scheffau. Kadangi čia yra sniego gaminimo įranga, sniegas garantuotas beveik visada. 270 km trasos, 82 traukinių ir keltuvų, platus laisvalaikio pramogų pasirinkimas, daugiau nei 80 restoranų bei Apres Ski vietinių užeigų jums siūlo beveik neribotas linksmybes ir pramogas. Kurortas SkiWelt jau ne kartą buvo išrinktas vienu geriausiu slidinėjimo kurortu pasaulyje! Jūs turite galimybę praplėsti slidinėjimo abonemento galimybes ir pasirinkti Super Ski Card, kuris jums užtikrina malonumą naudojantis 2815 km nusidriekusiomis trasomis, esančiomis 22 slidinėjimo regionuose!

Atvykimas Wörgl

  • Traukinys: Wörgl (vietovėje), Kufstein (apie 20 km), Kitzbühel (apie 35 km)
  • Skrydis: Insbrukas (apie 70 km), Zalcburgas (apie 120 km), Miunchenas (apie 150 km)

Apgyvendinimas Wörgl

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Wörgl

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...