Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Slidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogosSlidinėjimo kelionės & Slidinėjimo atostogos
Klientų atsiliepimai

Zell am See

904 Atsiliepimų skaičius:

94 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovė 8,9
Slidinėjimo zona 8,8
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo zoną
Schmittenhöhe - Zell am See
Aukščiausias taškas: 2 000 m
Žemiausias taškas: 760 m
Kurorto aukštis: 750 m
Iš viso keltuvų: 28
Bugelinis keltuvas: 9
Krėsliniai keltuvai: 10
Didelė gondola: 9
Iš viso trasų: 77 km
Trasos:
30 km
Trasos:
28 km
Trasos:
19 km
Ski routes: 8 km

Slidinėjimo kelionės Zell am See – ledynas – kalnai – ežeras – panorama!

Zell am See

Zell am See yra 750 m aukštyje, Aukštojo Tauerno nacionalinio parko pakraštyje Austrijoje. Galingų viršukalnių, ledynų ir švelnių kalvų apsupta bendruomenė, kaip rodo jos pavadinimas, yra idiliškoje vietoje prie Zell ežero. Vietinis Zell am See kalnas, 2000 m aukščio Schmittenhöhe, siūlo poilsiautojams patirti nuostabią gamtą ir sportinius iššūkius, ypač žiemą. Zeller senamiestis gali atsigręžti į ilgą istoriją, kuri siekia ankstyvuosius viduramžius. Šiandien ypač verta pamatyti „Grand Hotel Zell am See“. Garsusis namas tapo įžymybe dėl savo vietos tiesiai ant kranto ir įspūdingo architektūrinio stiliaus.

Kaip Pinzgau regiono turizmo centras ir rajono sostinė, Zell am See siūlo viską, ko geidžia jūsų širdis. Be žiemos sporto ir puikios prieigos prie kelių netoliese esančių slidinėjimo zonų, Zell am See siūlo daugybę kitų renginių ir laisvalaikio pramogų. Nuo kalnų festivalių, šunų kinkinių lenktynių ar čiuožimo ant Zeller ežero – mieste niekada nenuobodu. Ir visi tie, kurie vis dar drąsūs vakare, gali tiesiogine prasme išbandyti savo laimę Zell am See kazino.

Jei ieškote atsipalaidavimo, jį rasite ne tik gamtoje aplink Zell ežerą, bet ir netoliese esančiame SPA centre TAUERN arba su tokiais žiemos užsiėmimais kaip sniego kaitavimas, šiaurietiškas ėjimas ir, labai klasikinis, slidinėjimas vietinėje Schmittenhöhe slidinėjimo zonoje. - Zell am See.

Zell am See-Kaprun

Zell am See-Kaprun yra Zalcburgo žemės širdyje ir yra laikomas vienu žymiausių ir svarbiausių regionų Austrijoje. Dominuoja aplinkui esančios kalnų viršūnės Kitzsteinhorn (3.203 m), Schmittenhöhe (2.000 m) ir Maiskogel (1.675 m)Integruotas į Aukštąjį Tauerną, regionas puikiai tinka žiemos pramogoms. Ne tik kupinos permainų ir dėl ledyno, esančio ant Kitzsteinhorn, labai sniegu užtikrintos slidinėjimo trasos, bet ir regione vyraujanti siautulinga laisvalaikio ir Apres Ski programa siūlo viską, kas paverčia žiemos atostogas idealiomis.

Atvykimas Zell am See

  • Traukinys: Zell am See (vietovėje)
  • Skrydis: Zalcburgas (apie 80 km), Insbrukas (apie 150 km), Miunchenas (apie 200 km), Klagenfurt (apie 225 km)

Apgyvendinimas Zell am See

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidinėjimo kelionės Zell am See

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...