Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Bohemijos miškas

124 Atsiliepimų skaičius:

86 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 7,9
Slidinėjimo zonos 7,2
Informacija apie slidinėjimo regioną
Bohemijos miškas
Aukščiausias taškas: 1 214 m
Žemiausias taškas: 486 m
Iš viso keltuvų: 80
Bugelinis keltuvas: 72
Krėsliniai keltuvai: 8
Didelė gondola: 0
Iš viso trasų: 48 km
Trasos:
32 km
Trasos:
14 km
Trasos:
1,5 km
Ski routes: 0 km

Slidinėjimo kelionės Bohemijos miškas - romantiška žemų kalnų grandinė pasienio trikampyje!

Bohemijos miškas – kalnų grandinė, besidriekianti daugiau nei 200 km palei Vokietijos, Čekijos ir Austrijos sieną. Nors geologiškai tai yra vientisa žema kalnų grandinė, priklausomai nuo regiono ar politinės sienos ji vadinama skirtingai: iš Vokietijos pusės ji vadinama Bavarijos giria, čekiškai – Šumava, o Aukštutinėje Austrijoje – Bohemijos miškas. Čekijos dalis yra 510–1378 metrų aukštyje, o aukščiausias kalnas, vadinamas Plechai, yra pasienyje su Austrija. 1990 metais buvo įkurtas UNESCO Šumavos biosferos rezervatas.

Stiklo gamyba regione turėjo didelę ekonominę reikšmę nuo viduramžių ir iki šiol žinoma dėl šio amato. Be to, turizmas tampa vis svarbesnis – net ir žiemą. Bohemijos miškas yra nusėtas daugybe mažesnių slidinėjimo zonų, kurių kiekviena turi savo žavesio. Čia jūs būsite išlepintas. Paprastai čia rasite visko – nuo ​​seklių šlaitų, dažnai su slidinėjimo darželiu mažiesiems, iki sudėtingesnių trasų, kurios nuves jus per nuostabų miško kraštovaizdį.

Kašperské Hory

Kašperské Hory yra pietų Bohemijoje, Otavos upės aukštupyje. Jis įkomponuotas į Šumavos saugomo kraštovaizdžio zoną ir apsuptas unikalaus grožio gamtos rezervatų. Gražus miestelis, kuriame gyvena apie 1500 gyventojų, pasižymi spalvingais namų fasadais, istorine turgaus aikšte su fontanu ir nuostabiais pastatais, tokiais kaip dekano Šv. Margaretos bažnyčia ir renesanso stiliaus rotušė. Virš miestelio iškilusi miesto įžymybė Kašperko pilis, kurią …
Informacija apie vietovę

Vietovės Bohemijos miškas

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
1

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...