Residence Ambiez
18 Atsiliepimų skaičius:
94 % Rekomendacijų rodiklis:
| Aukščiausias taškas: | 2 504 m |
| Žemiausias taškas: | 852 m |
| Kurorto aukštis: | 1 550 m |
| Iš viso keltuvų: | 56 |
| Didelė gondola: | 20 |
| Krėsliniai keltuvai: | 30 |
| Bugelinis keltuvas: | 6 |
| Iš viso trasų: | 155 km |
|
Trasos:
|
50 km |
|
Trasos:
|
72 km |
|
Trasos:
|
33 km |
Orai & Sniego gylis Madonna di Campiglio
| Sniego gylis slėnyje: n.d. | Veikiantys slidinėjimo keltuvai: 0 / 58 |
| Sniego gylis ant kalno: n.d. | Atidarytos trasos (km): 0 / 155 |
| Paskutinį kartą sniegas iškrito: n.d. | Rogučių trasa atidaryta: n.d. |
| Sniego būklė: n.d. | Snowpark atidarytas: Ne |
| Žiemos žygių takai: n.d. | Nusileidimas į slėnį atidarytas: Ne |
Sniego gylis
Orų prognozė
|
Šiandien
26-05-21 |
Rytoj
26-05-22 |
Št.
26-05-23 |
Sk.
26-05-24 |
Pr.
26-05-25 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | 1 / 12 °C | 4 / 14 °C | 4 / 15 °C | 6 / 16 °C | 7 / 16 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 13 h | 14 h | 12 h | 13 h | 12 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 100 m | 3 300 m | 3 100 m | 3 400 m | 3 700 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 5 °C | 11 °C | 9 °C | 4 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 10 km/val. | 10 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 700 m | 3 000 m | 3 100 m | 3 200 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 9 °C | 14 °C | 11 °C | 5 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 400 m | 3 500 m | 3 300 m | 3 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 10 °C | 14 °C | 12 °C | 7 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 500 m | 3 000 m | 3 500 m | 3 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 11 °C | 16 °C | 12 °C | 8 °C |
| Vėjo greitis | 10 km/val. | 10 km/val. | 5 km/val. | 10 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 400 m | 3 500 m | 3 500 m | 3 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 11 °C | 15 °C | 13 °C | 8 °C |
| Vėjo greitis | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 400 m | 3 600 m | 3 800 m | 3 700 m |
|
Šiandien
26-05-21 |
Rytoj
26-05-22 |
Št.
26-05-23 |
Sk.
26-05-24 |
Pr.
26-05-25 |
|
|---|---|---|---|---|---|
| 5 d. orų prognozė | |||||
| Min. / Maks. Temp. | 4 / 17 °C | 5 / 19 °C | 5 / 20 °C | 8 / 21 °C | 9 / 21 °C |
| Saulės šviesos trukmė | 13 h | 14 h | 13 h | 13 h | 12 h |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 100 m | 3 500 m | 3 300 m | 3 400 m | 3 700 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 9 °C | 16 °C | 13 °C | 6 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 2 700 m | 3 000 m | 3 100 m | 3 200 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 12 °C | 19 °C | 15 °C | 6 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 400 m | 3 600 m | 3 500 m | 3 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 13 °C | 20 °C | 16 °C | 10 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 500 m | 3 500 m | 3 500 m | 3 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 14 °C | 21 °C | 17 °C | 11 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 10 km/val. | 0 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 400 m | 3 500 m | 3 500 m | 3 400 m |
|
Ryte |
Per pietus |
Vakare |
Naktį |
|
|---|---|---|---|---|
| Temperatūra | 15 °C | 21 °C | 18 °C | 10 °C |
| Vėjo greitis | 0 km/val. | 5 km/val. | 5 km/val. | 0 km/val. |
| Naujas sniegas | 0 cm | 0 cm | 0 cm | 0 cm |
| Sniego riba | 3 400 m | 3 600 m | 3 800 m | 3 800 m |
Klimatas
- Saulės valandos (Ø)
- Sniegas (cm)
- Dienos, kai sninga
| 2025 | 2026 | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Geg. | Birž. | Liep. | Rugpj. | Rugsėj. | Spal. | Lapkr. | Gruod. | Saus. | Vas. | Kov. | Bal. |
| 7 h | 10 h | 8 h | 7 h | 6 h | 6 h | 6 h | 5 h | 4 h | 5 h | 6 h | 8 h |
| 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 47 | 26 | 65 | 72 | 56 | 21 |
| 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 3 | 7 | 9 | 7 | 3 |
Duomenų apie orą šaltinis: © GeoSphere Austria
Duomenų apie sniegą šaltinis: Skiresort



