Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Klientų atsiliepimai

Moena

11 Atsiliepimų skaičius:

100 % Rekomendacija:

Vietovė 8,8
Slidinėjimo zona 10,0
Informacija apie slidinėjimo zoną
Alpe Lusia - San Pellegrino
Aukščiausias taškas: 2 513 m
Žemiausias taškas: 1 190 m
Kurorto aukštis: 1 184 m
Iš viso keltuvų: 28
Bugelinis keltuvas: 10
Krėsliniai keltuvai: 12
Didelė gondola: 6
Iš viso trasų: 95 km
Trasos:
33 km
Trasos:
49 km
Trasos:
13 km
Ski routes: 1 km

Slidin. zona Alpe Lusia - San Pellegrino

Slidin. zona Alpe Lusia - San Pellegrino

Su skipass „Alpe Lusia - San Pellegrino" turėsite priėjimą prie 95 km trasų, kurios slidinėjimo zonoje, tarp 1190 ir 2513 m aukščio yra sujungtos 23 keltuvais. Šiam sujungimui priklauso Alpe di Lusia/Bellamonte, San Pellegrino-Pass ir Valle di Biois, kuriuos galėsite lengvai pasiekti su skibus nuo pat Moena miestelio. Čia jūsų lauks daugiausiai lengvi ir vidutinio sunkumo greitieji nusileidimai. Profesonalai čia galės mėgautis juodosiomis trasomis.

Moena namų zona yra Alpe di Lusia, tai šeimoms skirta zona su 27 km trasomis, tačiau tai taip pat yra populiaru ir draugams, kurie mėgsta greitas ir kreivas trasos dangas. Unikali slidinėjimo zona siūlo puikias panoramines trasas per plačią kalnų perėją, kartu praktišką mažų vaikų priežiūrą „Baby Club", fis trasą ir prižiūrėtą freestyler funpark su halfpipe.

10 asmenų Seilbahn Castelir keltuvas, kuris buvo naujai atidarytas 2017/2018 m. sezono metu, patogiai užkels jus į Morea kalnų stotį su tarpiniu sustojimu Fassane. Col Margherita paiūlymas prasitęsė į naują La Volata trasą. Ši juodoji trasa patyrusiems slidininkams randasi Passo San Pellegrino kryptimi ir gali pasiūlyti išūkius stačiuose šlaituose, kurių nuolydis siekia beveik 50 %.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Apres Ski Moena

Kartu su slidinėjimu Fasos slėnis gali pasiūlyti ir daugybę kitų laisvalaikio užsiėmimų: sklandymas parasparniu arba sklandytuvu, rogučių trasa, ledo ritulys, čiuožimas su pačiūžomis, boulingas, skvošas arba jei jums labiau patinka romantika, tuomet galėsite rinktis pasivažinėjimą arkliais arba žiemos žygį per stebuklingą žiemos peizažą. Iš viso su vienuolika plačiai besidriekiančių takų žygiams, jūs galėsite apžiūrėti nuostabias Moena apylinkes pėsčiomis arba su sniego batais.

Pačiame miestelyje jus kvies daugybė kavinių, kuriose galėsite pasivaišinti espresso kava arba karštu šokoladu taip pat čia galėsite ir pasivaikščioti vingiuotomis gatvelėmis, kuriose surasite daugybę mažų parduotuvėlių. Vakarais gatvės yra apšviečiamos tūkstančiais šviesų, kurios sukuria jaukią žiemos nuotaiką. Pasivaikščiokite gatvelėmis prieblandoje ir mėgaukitės romantiška šios vietovės ramybe. Vakarienei išbandykite tradicinę trento ir landinų virtuvę tavernose ir restoranuose arba užbaikite savo dieną mažame bare ar jaukiuose pabuose.

Snowpark: Moena

„Val di Fassa-Carezza" slidinėjimo zona yra tikras freestyler rojus. Čia jūs turėsite pasirinkimą iš trijų funparks: pavzydžiui Dolomiti parkas yra pačiame Belvedere slidinėjimo zonos centre. Čia rasite tris skirtingas kickerlines, pradedantiesiems, pažengusiems ir profesonalams, bei jibbing area su boxen, rails corners, slopestyle maršrutu ir big airbag. Karerpass, Christomannos snowpark, freestyler galės galiausiai tinkamai išsisiausti. Ypatingas šio parko bruožas yra vaizdinga panorama. Latemar ir rožių sodo vaizdai garantuoja unikalią nuotraukų sesiją. Šiame parke taip pat rasite įvairias boxen ir rails.

TreVille taip pat rasite dar tris funparks. San Pellegrino-Pass viršūnėje „Sanpe Park" su 600 m ir 14 kliūčių patiks kiekvienam reider, nuo pradedančiųjų iki semi-profesonalų. Neseniai buvo išplėsta kliūčių įvairovė, įtraukiant „Easy Line“ su 1,5 m aukščio šuoliu pradedantiesiems. Parkas kasdien yra tvarkomas su dviem sniego mašinomis ir visada yra pačios geriausios būklės. Lusia Alm saulėtoje pietinėje pusėje yra dar vienas puikus funpark su „Snowpark Lusia": jis yra 800 m ilgio ir yra pats didžiausias parkas TreVille, o su savo „Boardercross Lusia" jis yra priskiriamas kaip vienas iš gražiausių funparks dolomituose. Ne tokiems drąsiems prie Campo Scuola keltuvo yra „Le Buse" parkas pradedantiesiems. Freestye galės pradėti 200 m ilgio trasoje su paprastais rails ir boxen.

Slidinėjimo zona Alpe Lusia - San Pellegrino yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Italija

Ekspertų bandomasis pranešimas Alpe Lusia - San Pellegrino

Bandomasis pranešimas Alpe Lusia - San Pellegrino susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Moena

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Moena

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais