Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Award
Klientų atsiliepimai

Mühlen in Taufers

43 Atsiliepimų skaičius:

97 % Rekomendacija:

Vietovė 9,1
Slidinėjimo zona 8,8
Informacija apie slidinėjimo zoną
Skiworld Ahrntal
Aukščiausias taškas: 2 510 m
Žemiausias taškas: 950 m
Kurorto aukštis: 862 m
Iš viso keltuvų: 25
Bugelinis keltuvas: 10
Krėsliniai keltuvai: 11
Didelė gondola: 4
Iš viso trasų: 74 km
Trasos:
37 km
Trasos:
22 km
Trasos:
15 km
Ski routes: 5 km

Slidin. zona Skiworld Ahrntal

Slidin. zona Skiworld Ahrntal

Su skipass „Skiworld Ahrntal" turėsite priėjimą prie trijų slidinėjimo zonų: Klausberg, Speikboden, Weißenbach ir Rein. 950–2510 m aukštyje, iš viso su 74 km ilgio trasomis rasite viską, ko trokšta slidininko širdis. Šiuolaikiškos sniego valymo sistemos garantuoja sniegą nuo lapkričio iki Velykų, o puikiai prižiūrimos trasos užtikrina puikius slidinėjimo malonumus. Rein vietovėje yra du keltuvai, kurie leidžia slidinėti 4 km ilgio trasomis.

Speikbodeno slidinėjimo zonoje, kurioje yra 38 km ilgio trasos ir dažniausiai paprasti šlaitai, ypač tinka pradedantiesiems. Pagrindinė šios slidinėjimo zonos atrakcija yra modernus Speikboden gondolos keltuvas, kuris vos per aštuonias minutes įveikia 900 m aukščio skirtumą ir gali jus užkelti į 2000 m aukštį. Verta pastebėti, kad keltuvo maršrutas eina kreive. Vidurinėje stotyje turėsite persėsti į krėslinį keltuvą, kuris užkels jus į 2250 m aukštį. Šalia Seenock trasos yra puikus funpark, kuriame gausu adrenalino.

Klausberg slidinėjimo zonoje su 33 km ilgio trasomis, slėnio stotyje surasite vaikų pasaulį, kur mažieji bus tikrai gerose rankose. Vadinamoji „Klausiland“, mažiesiems slidinėtojams siūlys daugybę pramogų. Vaikai čia suras „stebuklingą kilimą", „klausi-express“, sniego iglu, „klausi-burg“, rutschbahnen keltuvą ir slalomparcours. Klausberg jaunieji svečiai suras dar daugiau pasiūlymų: unikalioje naujojioje „dino fun-line“ yra linksmi kursai su vapsvomis, stačiais posūkiais ir mažomis boxen. Parcours rasite dinozaurus iš dešimto dešimtmečio, tokius kaip Tiranozauras rex. Snowpark, kuris yra prie K2 slėnio stoties, freestyler mėgėjai galės linksmintis iš visos širdies o sudėtingi „Hühnerspiel“ ir „Hexenschuss“ šlaitai suteiks daug veiksmo. Ilgiausias, maždaug 8 km ilgio nusileidimas su 1460 m aukščio skirtumu yra ties Klausberg K2 o gražiausią carving šlaitą rasite prie sonnenlift keltuvo. Už šių trasų ribų, gilaus sniego mėgėjai taip pat suras tai ko jiems reikia.

Su kombinuotu Kronplatz bilietu galėsite penkias dienas slidinėti Tauferer Ahrntal slėnyje ir vieną dieną Kronplatz zonoje. Bilietas galioja su 5 ir daugiau dienų skipass. Diena Kronplatz zonoje gali būti laisvai pasirenkama, priklausomai nuo skipass galiojimo laiko, tačiau su kombinuotu bilietu tą pačią dieną negalima naudotis Kronplatz zonoje ir Tauferer Ahrntal slėnyje.

Daugelyje slidinėjimo zonos vietų galėsite naudotis nemokamais Wi-Fi prieigos taškais.
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas Mühlen in Taufers

Trasoe aplink Taufers esančią, Mühlen slidinėjimo vietovę taip pat galima slidinėti ir naktį, čia du kartus per savaitę galima slidinėti ilgiau nei įprasta. Italijoje, apšviestomis trasomis naktį galėsite slidinėti Skiworld Ahrntal Alpinwelt zonoje. Ryškiai apšviestos trasos yra šviežiai paruoštos slidinėti naktimis. Taip pat čia yra galimas ir naktinis slidinėjimas su rogutėmis. Naktinio slidinėjimo zonos Alpinwelt trasos yra apšviestos naujausiomis LED technologijomis, taip naktinis slidinėjimas rūpinasi aplinka ir taupo energiją slidinėjimo teikiamiems malonumams. Apšviestos slidinėjimo zonos trasos yra šviežiai paruoštos.

Apres Ski Mühlen in Taufers

Net ir po ilgos dienos trasose, Mühlen vietovėje jūs taip pat turėsite ką patirti. Čia turėsite galimybę mėgautis internacionaliais ir vietiniais patiekalais. Après-ski vakarėlius galėsite švęsti „Pik-Club" arba „Almdiele" diskotekose, Sand vietovėje. Taip pat galėsite aplankyti „Ochsenblut" prie Klausberg.

Rasant vietovėje ir aplink galėsite slidinėti su rogutėmis: 5 km ilgio maršrutas prie Klausberg kartais yra apšviestas ir vakarais. 7 km ilgio maršrutu galėsite nusileisti nuo Speikboden iki Weißenbach. Reintals slėnio kriokliai yra ideali vieta alpinistams. Ypatingas akcentas yra alpine coaster, „Klausberg Flitzer“ prie Klausberg. Rogučių trasa yra ilgiausia Italijos Alpių trakinuko trasa, kuri siūlo linksmybe mažiems ir dideliems. Greitį nustato patys vairuotojai ir gali pasiekti iki 40 km/h. Į kiekvieną skipass yra įskaičiuotas nemokamas važiavimas!

Netoliese esanti Taufers pilis yra viena gražiausių Tirolyje, kurią yra tikrai verta aplankyti.

Snowpark: Mühlen in Taufers

Freestyle gerbėjai „Funtaklaus“ snowpark ras tiesiai prie K2 kabininio keltuvo ant Klausberg. Pradedantieji ir profesonalai čia suras corners, big air kicker su tables, kurių ilgis siekia iki 17 m, įvairūs rails ir boxen. Tik šiais metais snowpark įgavo naują dizainą. Laikinasis olimpinis čempionas Joss Christensen nustatė, kad naujoji įranga yra labai gera.

Speikboden slidinėjimo zonoje taip pat yra snowpark. Jis yra padalintas į lengvą ir vidutinę line. Pradedantieji čia galės išleisti garą ant kickern ir boxen, profesionalai ir pažengusieji suras kelis kicker su 14 m ilgio tables bei rails ir boxen. Parkas tęsiasi apie 700 m.

Slidinėjimo zona Skiworld Ahrntal yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Italija

Ekspertų bandomasis pranešimas Skiworld Ahrntal

Bandomasis pranešimas Skiworld Ahrntal susideda iš šių kategorijų: Top įvertinimo kriterijai, įvertinimo kriterijai specialiam pomėgiui ir visi kiti įvertinimo kriterijai, kurie sudaro galutinį rezultatą.

Bendras įvertinimas bandymo metu

(4 iš 5 žvaigždučių)

Top vertinimo kriterijai
Šie vertinimai padvigubina rezultatą.

Keltuvai
Sniego Garantija

Specialaus susidomėjimo vertinimo kriterijai

Šeima ir vaikai
Pradedantieji
Ekspertai ir Freerider
Snowparks
Lygumų slidinėjimas ir lygumų slidinėjimo trasos

Kiti vertinimo kriterijai

Apres Ski
Orientacija (trasų žemėlapis, informacinės lentos ir ženklai)
Kalnų restoranai, nameliai ir gastronomija
Atvykimas ir automobilių stovėjimo aikštelė

Apgyvendinimas Mühlen in Taufers

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona Mühlen in Taufers

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais