Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Paganella

403 Atsiliepimų skaičius:

97 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 9,1
Slidinėjimo zonos 9,1
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo regioną
Skirama Dolomiti
Aukščiausias taškas: 3 016 m
Žemiausias taškas: 800 m
Iš viso keltuvų: 145
Bugelinis keltuvas: 26
Krėsliniai keltuvai: 95
Didelė gondola: 24
Iš viso trasų: 368 km
Trasos:
150 km
Trasos:
218 km
Trasos:
48 km

Slidinėjimo kelionės Paganella – Italijos ramybė sutinka Dolce Vita!

Paganella masyvas driekiasi 1.030 – 2.125 m aukštyje per Adidžės slėnį. Nuo 2.125 m aukščio viršūnės atsiveria kvapą gniaužiantis 360 laipsnių panoraminis vaizdas nuo pietuose esančio Gardos ežero iki šiaurėje esančių Dolomitų. Su iš viso 32 km slidinėjimo trasomis, kurie daugiausiai yra vidutinio sunkumo lygio, Paganella labai mėgsta šeimos su vaikais. Kitaip nei Austrijos slidinėjimo zonas, poilsiautojai vertina Paganella itališką vidinę ramybę ir jaukias užeigas, kurios kviečia praleisti Apres Ski laiką prie puodelio kapučino. Iš Paganella galite lengvai patekti į Trentą, į senąjį vyskupo miestą ir sostinę. Ten galima aplankyti romėnišką katedrą ir Castello del Buonconsiglio su muziejais arba jaukiai pasivaikščioti ir aplankyti įvairius butikus ir parduotuves.

Andalo

Iš pradžių buvo tik 14 senų ūkių, kurie įsikūrę plynaukštėje tarp Molveno, Cavedago ir Fai della Paganella. Šiandien iš šių išsibarščiusių ūkių įsikūrė pamėgtas atostogų kurortas. Tai aktyvų poilsį mėgstančių poilsiautojų centras, kuris dėl savo optimalios padėties tarp Paganella masyvo ir Brenta Dolomitų sustiprėja. Žiemos sportininkai turi iš Andalo tiesioginį susisiekimą su slidinėjimo zona „Paganella“. Kurorte yra didelis sporto centras ir …
Informacija apie vietovę

Vietovės Paganella

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
1

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...