Slidinėjimo zonos patarėjas
Atraskite jums labiausiai tinkamą slidinėjimo zoną!
  1. Pasirinkite tai, kas jums svarbu.
  2. Mes jums pasiūlysime tas slidinėjimo vietoves, kuriose rasite jums tikamiausią slidinėjimo zoną.
Slidinėjimo zonos duomenys
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti pasirinkti
pasirinkti
Slidinėjimo zona specialiai pritaikyta
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kita
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
nesvarbu
Kelionės duomenys
pasirinkti
Jūsų pasirinkimas
Zonos dydis: pasirinkti Pradedantysis: nesvarbu Snowpark: nesvarbu kelionės trukmė: taip, kaip įrašyta
Aukščiausias zonos taškas: pasirinkti Ekspertai ir Freerider: nesvarbu Keltuvai: nesvarbu Šalis: pasirinkti
Lygumų slidin. trasos–Km: pasirinkti Klientų atsiliepimai: pasirinkti Kaina vienam asmeniui: pasirinkti
Šeima ir vaikai: nesvarbu Apres Ski: nesvarbu Kelionės data : pasirinkti
Įvyko klaida. Prašome patikrinti įvestus duomenis ir bandyti dar kartą. Paieškos metu įvyko klaida.
Klientų atsiliepimai

San Martino di Castrozza

11 Atsiliepimų skaičius:

82 % Rekomendacija:

Vietovė 9,2
Slidinėjimo zona 6,8
Informacija apie slidinėjimo zoną
San Martino di Castrozza
Aukščiausias taškas: 2 357 m
Žemiausias taškas: 1 404 m
Kurorto aukštis: 1 467 m
Iš viso keltuvų: 24
Bugelinis keltuvas: 7
Krėsliniai keltuvai: 14
Didelė gondola: 3
Iš viso trasų: 60 km
Trasos:
16 km
Trasos:
32 km
Trasos:
12 km

Slidin. zona San Martino di Castrozza

Slidin. zona San Martino di Castrozza

Stačios pala grupės kalvų viršūnės yra išrikiuotos kaip alavo kareiviai ir sudaro vieną įspūdingiausių Dolomito fonų. Iš viso 60 km ilgio trasos viena su kita yra sujungtos nemokamu skibus.

Skipass „San Martino di Castrozza" apima šias slidinėjimo trasas: Passo Rolle, Col Verde ir Ces-Alpe Tognola prie San Martino. Čia kiekvienas ras tai ko jiems reikia, pradedant nuo plačių trasų pradedantiesiems (pvz. Passo Rolle) iki juodųjų trasų „Direttissima". Keltuvų zona prie Col Verde pritraukia visus saulės spinduliavimo trukme ir linksmu greituoju nusileidimu. Toliau veda nuo Punta Ces ir nuo Col Verde greitasis nusileidimas slėniu iki pat vietovės žemyn. 2018/ 2019 m. žiemos sezone buvo pakeisti du krėsliniai keltuvai į naują gondolinį keltuvą Colbricon Express ir tai užtikrino dar didesnį komfortą slidinėjimo zonoje.

Čia taip pat ir snieglentininkai ras tai ko jiems reikia: snowparks su quarterpipe, boardercross, tables, slides ir jumps, Alpe Tognola arba Rollepass zonoje. Kad patirtumėte dar daugiau slidinėjimo pramogų, savo skipass galėsite atnaujinti į „Dolomiti Superski“, su kuriuo galėsite naudotis neįtikėtinomis 1200 km ilgio slidinėjimo trasomis ir 450 keltuvų!
Norėdami padidinti vaizdą paspauskite ant slidinėjimo trasų žemėlapio.

Naktinis slidinėjimas San Martino di Castrozza

Itališka naktinio slidinėjimo zona San Martino di Castrozza, savo svečiams gali pasiūlyti kvapą gniaužiančią kalnų panoramą tarp pala grupės uolų: slidininkai ir snieglentininkai čia galės leistis į žiemos pramogas naktį. Trasa, kuri baigiasi San Martino di Castrozza centre, tris dienas per savaitę atveria savo vartus ir naktiniam slidinėjimui. 2,6 km ilgio apšviestoje greitojo nusileidimo trasoje, žiemos sportininkai gali leistis per mišką po žvaigždėtu dangumi. Kad slidinėjant jaustumėtės dar geriau čia jus maloniai kviečia užsukti kalnų užeigos ir restoranai. Tankių miškų apsuptyje rasite ypatingą naktinio slidinėjimo akcentą.

Apres Ski San Martino di Castrozza

San Martino di Castrozza dienos paprastai baigiasi gana patogiai. Rifugio Tognola vietovėje buvimas drauge su didžėjaus muzika, tuo metu kai kiti žavisi besileidžiančia saule. Taip pat čia galėsite mėgautis siūloma diskotekų, pianino barų bei alaus ir vyno užeigų įvairove iki pat vėlyvo vakaro. Populiariausios vietos šioje vietovėje yra „Enoteca da Renzo“ arba „Lo Sfizio“. Čia galėsite paragauti ir skaniuosius Trentino patiekalus, tokius kaip sūris, vynas, grybų patiekalai, kepta dešra, polenta ir žinoma pica visais variantais.

Tiems kas domisi sportu galės pasinaudoti teniso, tinklinio ir krepšinio aikštelėmis ar apsilankyti fitneso centre. Jei po slidinėjimo jums dar neužteks linksmybių sniege, kodėl gi nesileisti į turą su sniego batais ar pasivažinėti arklių traukiamomis rogėmis per idilišką kraštovaizdį.

Snowpark: San Martino di Castrozza

„San Martino Snowpark" driekiasi apie 1 km palei Scandola trasą ir turi savo nuosavą 3 vietų krėslinį keltuvą, kad šis saulės šviesą žadantis parkas būtų puikiai pasiekiamas. Čia jūsų iš viso lauks 40 kliūčių, kurios yra padalintos į lengvas, vidutines ir dideles line freestyle pradedantiesiems ir cracks. Taip pat čia yra jib area ir barder cross: čia jums tikrai neliks neišpildytų norų! Ne veltui „San Martino Snowpark" yra vienas iš penkių Burton progreso parkų Europoje ir daugybės renginių bei konkursų vieta.

Antrasis slidinėjimo zonos snowpark yra idealioje vietoje įsikūręs naujasis „Snowpark Colverde", kuris yra 1650 - 2000 m aukštyje, miško apsuptyje. Ne tik žiemos sportininkai, ieškantys tobulos jib line, gali puikiai išbandyti šį snowpark, bet ir pradedantiesiems šis parkas siūlo geras galimybes išbandyti savo įgūdžius.

Įvairius pasiūlymus čia sudaro 3 ir 6 m kink box, trys 3 m boxen, dvi 6 m boxen, viena rainbow box ir dvi 6 m ir viena 8 m tube. Šiame parke galima linksmintis visą dieną, tačiau vakarais jūsų lauks dar didesnė slidinėjimo kulminacija su apšvietimu (ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį).

Jei ieškote dar daugiau freestyle įvairovės, galite užsukti į maždaug už 9 km esantį Rolle Railz Park prie Passo Rolle. Šis parkas su 800 m ilgio trasomis siūlo jums daugybę boxen, kicker ir jumps bei tuo pat metu fantastišką vaizdą į nuostabų pala grupės kalnų peizažą.

Slidinėjimo zona San Martino di Castrozza yra ne tai, ko jūs ieškote? Tuomet apsilankykite čia: Slidinėjimo zonos Italija

Apgyvendinimas San Martino di Castrozza

Žemėlapis padidinti

Ieškoti…

: Slidin. zona San Martino di Castrozza

Šiuo metu nėra jokių pasiūlymų.

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais