Pranešimas apie slapuką

Siekdami optimalių svetainės pasiūlymų, mes TravelTrex GmbH naudojame slapukus rinkdami naudojimo informaciją, kuria taip pat dalijamės su savo partneriais. Slapukai yra būtini svetainės funkcijai vykdyti, arba naudojami analizės ir rinkodaros tikslais. Spustelėdami jūs sutinkate su slapukais, kurie nėra būtini šios funkcijos naudojimui. Jei to nenorite, spustelėkite . Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą ir galimybę pakeisti nustatymus galite rasti mūsų tinklalapyje pranešimas apie slapuką.

Informaciją apie atsakomybę galite rasti mūsų tinklapyje tesinė informacija. Informaciją apie tvarkymo tikslus ir jūsų teises galite rasti mūsų tinklalapyje privatumo politika.

Klientų atsiliepimai

Seiser Alm

171 Atsiliepimų skaičius:

98 % Rekomendacijų rodiklis:

Vietovės 9,0
Slidinėjimo zonos 9,3
Slidin. trasų žemėlapis
Informacija apie slidinėjimo regioną
Dolomiti Superski
Aukščiausias taškas: 3 269 m
Žemiausias taškas: 860 m
Iš viso keltuvų: 450
Bugelinis keltuvas: 137
Krėsliniai keltuvai: 222
Didelė gondola: 91
Iš viso trasų: 1 200 km
Trasos:
360 km
Trasos:
720 km
Trasos:
120 km

Slidinėjimo kelionės Seiser Alm - slidinėjimas didžiausioje Europos aukštikalnių ganykloje!

Pačioje Pietų Tirolio širdyje, tiesiogiai besiribojančioje su Val Gardena, yra plati Alpe di Siusi plynaukštė su jos įvairiomis vietovėmis. Alpe di Siusi yra Europos aukštikalnių ganyklų karalienė: ji užima 52 km² plotą ir driekiasi nuo 1060 m iki 2245 m tarp įspūdingų Sassolungo, Sassopiatto, Gold Knob, Puflatsch ir Sciliar viršūnių. Todėl Alpe di Siusi yra viena žinomiausių žiemos sporto ir pėsčiųjų žygių vietovių visame Alpių lanke. Nepaisant daugybės lankytojų, kaimai vis dar dvelkia pirmykščiu žavesiu su gražiomis sodybomis ir aukštais bažnyčių bokštais. Geriausias būdas pasiekti slidinėjimo zoną - keltuvu iš Seiser kaimo pakraščio. Nuvykus ten, poilsiautojams atsiveria kvapą gniaužiantis kraštovaizdis. Alpe di Siusi siūlo 60 km ilgio slidinėjimo trasas, tačiau kartu su Val Gardena sudaro slidinėjimo rojų net su 175 km ilgio trasomis!

Völs am Schlern

Völs am Schlern traukia lankytojus savo žavinga ir saulėta vietove 880 m aukštyje. Švelniose, žemose kalnų terasose įsikūręs kurortas ypač garsėja tradicinėmis šieno voniomis ir švelniu klimatu. Platus Völso žiemos kraštovaizdis siūlo daugybę laisvalaikio praleidimo galimybių. Slidinėjimo sporto alternatyvų galima rasti, pavyzdžiui, snieguotame žiemos kraštovaizdyje įrengtose rogučių trasose. Tačiau apylinkes taip pat galima puikiai ištyrinėti …
Informacija apie vietovę

Vietovės Seiser Alm

Žemėlapis padidinti

vietovė apgyvendinimai
1

Užsisakykite saugiai su SnowTrex siūlomais privalumais

Loading...